Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Специалист по всичко


tosho

Recommended Posts

Здрасти,

 

Гледам си значи за пореден път тоя хубав филм и изведнъж виждам това:

 

normal_vlcsnap-2187733.png

 

което, ако не ме лъжат очите, е фелицийка. колко струва подобно нещо тия дни? а колко е струвало през 1962? и как ли си го е намерил човека, щото номера си е софийски?

 

ето ви цялата сценка, струва си да се види:

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-3460229329423672402

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Внимавайте другарю, колата е нова!"

"Ееее, голяма работа! И масичката е нова!"

"Бреееей, че тарикат!"

 

Егати диалога! Смях се бая ;)

Евалата tosho - ще имам да те черпя биричка :smt013

 

Ебаси кефа е да видиш София без коли... Забелязахте ли колко много хора има ;) А като си помисля, че половината училише го няма сега...а и кръстовището е ебаси лудницата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия фелиции кабрио не са били малко у нас - едно време дори са ги ползвали за учебни, майката на мое бивше гадже се е учила да кара на такава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са малко и сега, ма се кочини - към 3-4 само стегнати знам, главно по морето за ретро-таксита са ги търкаляли и една S450 много лачена у филибето... другото всичко е за реставрация или за скрапация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия фелиции кабрио не са били малко у нас - едно време дори са ги ползвали за учебни, майката на мое бивше гадже се е учила да кара на такава :)

 

и скато служебни на шефовете от МВР-то... дядо ми е карал такава пускал съм снимки тука :mrgreen:

 

пп.Зло-ку-ку, аз пък изобщо не стоплям това къде е снимано :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм от София - ма това май е кръстовището под Македония.

Мисля, че е на Христо Ботев и Тодор Александров.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минали времена ,но и сега с желание гледам тези филми .този е "специалист по всичко",а мястото е на бул хр.ботев на ъгъла с тогавашните ул.найчо цанов и ул.георги кирков по посока гара софия и сега това място е само реконструирано и съществува,както пише колегата по горе училището е на половината.

една от първите коли в махалата ни в кв.левски беще октавия,имаше волга с еленче на капака,победа,трабант600,симка,рено гордини.като камиони пък имаше няколко опел-блиц /от войната/шкода с голямо торпедо на мотора напред,прага,ханомаг,рено,а в гаража на ул .липов ръд бяха рейсовете на междуградските линии.там аварийните коли бяха татри-триоски.когато правеха стадион герена бяха внесени камиони стар 21 и стар 27 от полша.имаше и руски зис,зил,молотовки и маз с двутактови дизелови мотори.

надявам се да не съм ви отегчил с тези мои спомени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.