Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Румънците...


BOZZZI

Recommended Posts

одили сме на Карпати ретро - дори аз 2-пъти, първия с шкодилака... и пак ше одиме, след като няма зелени карти веке. На снимката от 2001 г дажеса 2 БГ коли - Триумф Хералд кабрио и НСУ 1000 принц, а жълтия ми дзвер не е влезъл в кадър за жалост :(

 

PS. интересно виждал съм по улиците на Букурещ паркирани разни 1000мб и 100с-ки от първите в много гдобро състояние, но не участват в ретро - явно признават само предвоенни шкоди - имат 2 бр. Популар кабрио 36-38 г., едната е на председатела на ретро-клуба им. Обаче секретаря много се изкефи тогава на моята - дядо му навремето имал 100с от първите и май била единствена кола в селото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.