Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тунинг цвят


Guest vankovarnata

Recommended Posts

aз мислех на моята жълта 110Р-ка да и направя 2 сини или черни ивици през тавана и капаците, но се отказах - такива тичат само на хамериканските талиги, освен това трябва да се добавя допълнителен цвят и в талона, иначе чичко поУицай сурвака не само по коледа :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз мислех на моята жълта 110Р-ка да и направя 2 сини или черни ивици през тавана и капаците, но се отказах - такива тичат само на хамериканските талиги, освен това трябва да се добавя допълнителен цвят и в талона, иначе чичко поУицай сурвака не само по коледа :mrgreen:
Мислех си за нещо от страни, от средата назад. Талона не е проблем.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз най-често съм виждал жълти автомобили с допълнително червено. Но си зависи, какво точно искаш. Рисунка, обикновенна черта, надпис, предливане на цветовете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз най-често съм виждал жълти автомобили с допълнително червено. Но си зависи, какво точно искаш. Рисунка, обикновенна черта, надпис, предливане на цветовете...
Черта не. Идеята ми е нещо като преливане от средата назад/малко шарания/, жълтото да си остане като основа. Ще и правя леки раздувки на веждите,праговете и броните.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се двуумиш вземи една снимка на колата и си поиграй с фотошопа да видиш кой цвят ще ти хареса и вида на шарката или мястото на лентите ... лично според мен черните ленти са класика на жълт автомобил ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз най-често съм виждал жълти автомобили с допълнително червено. Но си зависи, какво точно искаш. Рисунка, обикновенна черта, надпис, предливане на цветовете...
Черта не. Идеята ми е нещо като преливане от средата назад/малко шарания/, жълтото да си остане като основа. Ще и правя леки раздувки на веждите,праговете и броните.

 

имаже един в София, дето си боядисваше колите точно така - жълто с преливка назад от средата по диагонал към червено - имаше костенурка, фиат 850 и един Ескорт така вапцани... това е младежка визия, на мен лично не би ми прилягала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, съвет от мен - бягай от жълтото! Такситата (или по-точно техните законодатели) опорочиха хубавия цвят и окото на българина е достатъчно наситено на жълтото - то е навсякъде из улиците. Педе*астите да бяха направили като в Германия - кремаво. Мама им мръсна !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един недостатък на жълтото са .... мухите :( Като спреш на паркинг лятото и те накацат веднага. Иначе не е лошо, но...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята 120 ка е жълта, беше бледожълта, сега е 2:1 Калахари и Еверест , т.е жълто :)

 

Моето предложение е: черен покрив, мат или блясъчко мечтателника,

черни елементи по купето - може би раздувките на калниците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, съвет от мен - бягай от жълтото! Такситата (или по-точно техните законодатели) опорочиха хубавия цвят и окото на българина е достатъчно наситено на жълтото - то е навсякъде из улиците. Педе*астите да бяха направили като в Германия - кремаво. Мама им мръсна !!!
Жълтия цвят си е супер имам и др. жълта. Нима стои кофти на Тиграта,Мерцедеса или Аудито :D Пък и си има преимущества :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.