Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тенекиджия


gogata

Recommended Posts

Такааа, след дълго мотане, изчуках колата. :mrgreen: Намерих си тенекиджия по обява в "Позвънете" и май случих на доста кадърни момчета. След близо 2 часа работа (аз си мислех, че за 15 мин ще стане), я направиха като нова баба ви Шкода :mrgreen: .След това сложиха влакнест кит, после го изстъргаха почти целия и сложиха фин. Абе разбират си от работата, пък и доста съвестно бачкаха. Според мен не взимат скъпо, тенекиджията на Bozzi (щях да отида при него ама той нямаше време днес) ми поиска 50 лв, а тези 60, заедно с материалите. Позволявам си да им пусна координатите тука, ако му потрябва на някой. Освен с автотенекиджийство и бояджийство,правят и някои текущи ремонти, освен това, правят и метални врати и конструкции.

 

Квартал Орландовци, улица "София" № 41

 

0878 187 694 - Миглен Симеонов

 

Можете да му кажете, че се обаждате от мое име или просто да кажете, че съм онзи със зелената Шкода 1000 МВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Супер са и аз съм много доволен. Господин Симеонов е доста коректен. Смениха ми дясна биалетка, два тампона на стабилизиращата щанга и червяка на секторната кутия, за скромната сума от 162 лева. Сега колата вече се държи по съвсем друг начин. Препоръчвам ви го :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Дам, сега разбрах защо е била такава цената. Започна да ми хлопа червяка още на третия ден. Понеже до нас има сервиз и викам, дай ще отида само да притегнат болта, я вземат 10 лева, я не. Като вдигнаха колата се хванах за главата. Законтрящата ламаринка не законтря нищо, шестограмът счупен и навсякъде следи от секач... Рециклирах цялата рейка за още 360 лева... Изрично попитах човека дали нещо е сменяно и той отговори категорично, че нищо не е пипано. Нямам думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.