Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

AngelEyes


kpetkov

Recommended Posts

Ами братле,кво дати кажа,май не пречи(или поне не съм заблязъл),но има една подробност,фаровете ми са по-широчки от на Фелицията.По принцип мисля че и при теб не би трябвало да пречи :?: Иначе са ми подарък самите рингчета.Захванах ги с много тънко телче(малко тъпо,ама е ефикасно)отгоре и отдолу,между стъклото на фара и рефлектора.Гадното е че трябва да отвориш фаровете,а те се чупят лесно(повярвай ми :( ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахахаха - е така не се бях смял отдавна - ни в клин, ни в ръкав...от нищото :) Колега, разсмя ме - мерси! Тури са едни снимки на очите на ангелнинка да видим поне за к'во иде реч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да , колеги, аз помолих kpetkov да напише тази тема ;)

 

Ясно ;) - а за фаровете, че се чупят лесно - знам, не малко фарове 120/Фаворит съм отварял и затварял, много по-лесно е на Фелицията - стъклото е със щипки. Аз затова съм навит да пробвам, защото самото отваряне на фара не е никакъв проблем.

 

Благодаря за отговора ;) . Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахахаха - е така не се бях смял отдавна - ни в клин, ни в ръкав...от нищото :) Колега, разсмя ме - мерси! Тури са едни снимки на очите на ангелнинка да видим поне за к'во иде реч
Снимки има колега,виж галерията....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахахаха - е така не се бях смял отдавна - ни в клин, ни в ръкав...от нищото :) Колега, разсмя ме - мерси! Тури са едни снимки на очите на ангелнинка да видим поне за к'во иде реч
Ето бате:http://www.skodaclub-bg.org/gallery/displayimage.php?album=random&cat=10065&pos=-680
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...
smile191 Аз на това му викам "на свинче звънче" ма айде...

Взе ми думите от устата. Но, в крайна сметки всеки с вкуса си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казал шаро ...........

 

колега не знам какво ти харесва в правоагален фар да слагаш обрач и не знам след кат бе ем ве са го напраили сички треа да го прават

 

правил сам го на бе ем ве 325 ако ти е интересно или ти треа даваи на лични не мисла че треа да занимаваме колегите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.