Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интересно - "хоби" сервиз


gogata

Recommended Posts

Видя ми се интересно и реших да споделя с вас. В София е направен "хоби" сервиз, където можеш сам да си ремонтираш колата. Ето и линка, там си пише всичко. :) Поздрави!

 

http://www.auto-motor-und-sport.bg/?act=content&rec=317

 

ето и малко снимки от сервиза - http://www.auto-motor-und-sport.bg/?act=galleries&rec=2352

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много яка идея! Налагало ми се е да правя елементарни неща по колата на кофти места и съм си мислил за подобно нещо за което да ползвам канал или повдигач за цялата кола, но да не плащам за майстор поради причината, че и аз мога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо страхотно. А и цените са съвсем допустими. Евала на собствениците. Все пак ще е редно някои ако се възползва от услугите им да сподели впечатленията си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много яка идея! Налагало ми се е да правя елементарни неща по колата на кофти места и съм си мислил за подобно нещо за което да ползвам канал или повдигач за цялата кола, но да не плащам за майстор поради причината, че и аз мога

 

Или че майсторът има почти завършено основно образование ;)

Няма да казвам колко пъти съм се врял под коли, който току що са излезли от сервиз :smt029

 

Идеята е супер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.