Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен шум


Forman 135

Recommended Posts

От известно време като потеглям рязко , се чува един шум от дясно като тракане..Щом натоварването изчезне или потеглям плавно този шум го няма.На какво ли се дължи това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам при тези модели какво е окачването, но на този клас VW проблема е в карето! При завой чува ли се това тракането?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен имаше подобен шум и се оказа,че катализатора дрънчи.Ако не си с катализатор то тогава обърни внимание на малкото гърне да не се е раздрънкало. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На завой не съм забелязал да се чува тракане.Не съм с катализартор.Ако проблема е в гърнето трябва на място като подам рязко газ да се чува, но не се чува тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си лагера!!! Дясната гума пада повече в дупки и неравности(лични наблюдения) и следователно укачването се "износва" по-бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен се получава нещо подобно поради заминали тампони на мотора - купето влиза в резонанс при ниски обороти и ми трака чак гърнето отзад :mrgreen:

 

П.П. и при мен няма тракане при форсиране на място, явно понеже няма натоварване вибрациите са по-малки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.