Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колата "тресе" на 80 км


todor_velikov

Recommended Posts

миналата седмица ми се наложи да пътувам ,но като достигнах 80 км и започна да тресе колата,на 100 се изчисти ,а на 120 пак започна да тресе.да уточня че на 80 тресе колата , а на 120 започва да бие и волана.та се чудя дали може да е от омекналите амортиьори или е нещо друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тресене на колата / клатеше се като люлка / ми се е случвало веднъж от криви задни гуми - щеше да ми размъти мозъка и да ми изтърси бъбреците , а биенето във волана ... малии може да е от много неща - крива гума , луфт в рейка или амортисьори , криви дискове или полуоска /най - често дясна/

Съжалявам , че нахвърлях сума неща на куп , но наистина специално биене във волана се получава от сума неща , но винаги се почва от най - евтиното - баланс на гуми :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами още малко ще ч покарам пък като дойде време да слагам лятните гуми ще видиме дали е от криви гуми.а иначе за биенето на волана си прав от много неща може да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.