Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бял-черен


kkiosev

Recommended Posts

Има един Йордан зад бензиностанцията на Пирогов шлайфа глави и приспособява гумички от Голф за клапани за 105-120-ки

 

Нещо като телефони поне...или да ода на адреса и да викам ако ми потребе :smt020 Адреса е ясен - зад бензиностанцията :mrgreen: А и да попитам - защо заглавието на темата е "бял-черен", пък е в белия списък? В смисъл - не си доволен от нещо, но като цяло човека го бива или...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какъв е смисъла да приспособява гумички от голф на шкода,след като не са толкова скъпи оригиналните??? :smt46

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какъв е смисъла да приспособява гумички от голф на шкода,след като се са толкова скъпи оригиналните??? :smt46

 

 

чак пък скъпи ... 10 - тина лева за 8 броя . има и неоригинални за 25 ст /бройката . карат по 4-5 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какъв е смисъла да приспособява гумички от голф на шкода,след като се са толкова скъпи оригиналните??? :smt46

 

 

чак пък скъпи ... 10 - тина лева за 8 броя . има и неоригинални за 25 ст /бройката . карат по 4-5 години

сори грешката е моя -правописна не "се" а -"не" :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстор Йордан е на една улица с изчанчено име т.0878810524,става въпрос за глава на 120-ка,намалява външния диаметър на водача на клапаните и слага гумички от Голф но по телефона ми каза една цена а на място друга цена по-висока естествено.За това е черен-бял.Отказах се от гумичките само ми напасва ремонти клапани и ги шлайфа моя грешка е че като ги монтирах не ги проверих.На 4000км. след ремонта съм колата върви добре,харчи 11 градско газ но на 2 и 3 цилиндър свещите повеляват , 1 и 4-ти са керемидено червени с Бриск-Силвер съм ,това какъв признак е колеги ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.