Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гарнитура - картер - Фаворит....


mdryankov

Recommended Posts

От тва по голям у....й не бях виждал.

 

Та здравейте колеги. Вчера сменях гарнитура ... Старата беше коркова и се беше смачкала на г..з. На всичкото отгоре беше се сцепила по дължина през болтовете (в предната част). Намазахме със силиконче новата (корково-каучукова да го е...) сменихме всички те болтове с нови -по-дълги (защото имаше превъртвли резби на блока). Не сме натягали много поради опасенията да не се сцепи. За мое удивление докато сипвахме маслото от долу започна да румоли както изворите румолят ( сметнах че маслото е минерално изворно) то всичко е ок ... мдаа ама не от долу като погледнах си беше празник за адреналина и нервите. Като отворихме картера новата гарнитура заприлича на старата + абсолутно същото сцепване. Забравих си и името и рода... Бегом до първия отворен магазин и си взех не една не-две а три гарнитури да си имам и да си играя с тях.

 

Втория опит се оказа по-сполучлив без соликони и др. лайна като лепило Прома подарък от магазинера с личен савет да пробвам и с него. Резултата за 20км пробег е оптимистичен. Ще хода на цурква ще се моля. Даже и молебен за масло ще направа. Ама да не случва пак че догуша ми дойде с тоз картер.

 

Мейду другото се оказа че съм сипал 1мюмю над максимума на щеката масло. Та се питам от къде ще избие?

Някой има ли представа ?

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина е едно нюню няма да се плашиш. Ще си го изгори за 500км...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано ефекта е траен а да попитам за лепило Прома >> дай малко повече информация щом е по добро от силиконите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.