Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пружинните ми неволи


malkiq

Recommended Posts

хаиде да пишем тук да не ми се карат пак. за пройините става вапрос за предни и за моита шкода ,тя ще падне сьс 10 см щот са има 20 см от гумата до калника :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чесно казано не сам мерил но задниде са много уморени и в момента си вивдам номера-предния . като моторница при оскорение е . :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно казано не съм мерил но задните са много уморени и в момента си виждам номера-предния . като моторница при ускорение е . :lol:

 

 

Хашек тъкмо те похвали за правописа :mrgreen: . Съжалявам, както каза той, тук сме малко фанатици на тая тема ;)

 

Иначе за пружините - продавача яко те е метнал с тия 10 сантиметра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно сте фанатици . а оня няма да остане не наказан . аз трябва да му правя бас каса и масло с филтри на жена му :evil: я ми кажете ако знаете как мога да сваля зеления франкенщаин да лази на земята . и по добре ли са фланци с лети джанти или да обращам 14ски от 2 да правя 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи за к'во ти е да лази по земята? С това няма да стане по-бърза. Само ще сменяш картер през седмица...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изтрил съм мненията от раздел "купувам" от тема ''външни полуоски''

като най- ценното което е казано там за пружините го копирам тука и е написано от ПРР

 

Според тези:

http://www.globalcar.com/datasheet/Skoda/Skoda120L.htm

 

клиренса на Skoda 120 е 170mm. Ти като махнеш 100 от тях остава да си на височина 70mm! За справка на Ferrari e 5.1inc = 12.954cm = 130mm! Мисля че нещата стават по-ясни така.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравяте че говоря за предицата и сьщо че сам на 15 години не ми се чете толкова литература по вапроса. за мен и 500мм са достатачни не мисля че "спортни прожини за 120 л "са за испускане при това за 20 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сваляне става вапрос :mrgreen:

 

Ти ако я свалиш с 50cm означава да я вкараш на 33cm под земята :mrgreen:

 

Пак те питам: За какво ти е да я сваляш? С тия дупки по София (и не само) по-важен е въпроса за повдигането....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравяте че говоря за предицата и сьщо че съм на 15 години не ми се чете толкова литература по въпроса. за мен и 500мм са достатъчни не мисля че "спортни пружини за 120 л "са за изпускане при това за 20 лева

 

Има една реклама по телевизията, в която се казва :"Не става само с ядене, трябва и акъл!". Тъй че, колега, ако искаш сам да си правиш Шкодичката звяр и като вземеш книжка да возиш мацки в нея :mrgreen: , ще трябва някоя и друга книжчица да попрочетеш.

И нищо лично, ама ако си решил да си сваляш предницата като на Лада...оставам безмълвен, Шкодата си е твоя (по-скоро на вашите предполагам), тъй че си в правото си да я правиш каквото искаш, дори и розова на маргаритки да я направиш. Поздрави!

 

П.П. Относно понятието "спортни пружини за 120 Л", принципно ако разгледаш чешките сайтове ще разбереш, че върви с нещото, наречено "амортисьори" и струва "маааааалко" повече от 20 лв. За 20 лв най-много стари рязани пружини да си вземеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравяте че говоря за предицата и сьщо че сам на 15 години не ми се чете толкова литература по вапроса. за мен и 500мм са достатачни...

Точно в тази възраст би трябвало да четеш по-активно. Не всичко е Интернет, купони и евентуално мацки. Човек има нужда и от обща култура. Освен това без да прочетеш (и то в повечето случаи - задълбочено) няма как да реализираш нещо, от което не разбираш. Знам, че това вашето поколение е доста по различно от нашето, ама на 15 г. би трябвало поне да знаеш колко са 500 мм :mrgreen: Освен това всеки тук може да ти окаже помощ, но ти ако не отвориш книгата или не се разровиш в google, нищо няма да направиш. Трябва да има и самоинициатива, а не просто голи въпроси :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз чета за това реших че може този луд да е ходил до чехия и да е решил да не се занимава повече с яки шкоди и понеже сам много "хубавичьк" да ми ги даде за 20 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.