Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За центровка с 95 -октанов бензин на 120 L


120 L

Recommended Posts

Изчетох целия форум,но не разбрах добре колко градуса предварение следва да се задава на мотора на 120 L при положение,че навсякъде вече бензинът е 95 октана? На 5 градуса съм,авансът почти не чуква,освен на баир с много газ на четвърта........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карай и си свиркай!!! моя е на 7 градуса като заради луфтове в делкото ми варират 1-2 градуса. ти как правиш центровката ако е с пробна лампа и не си сменял скоро веригата само на теория предварението ти е 5 градуса, а иначе е доста по различна стойност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско ти го каза точно. Ако нямаш стробоскоп под ръка не можеш да постигнеш максималното предварение. По книжка базовото е 5+-2, което значи, че при нова верига може спокойно да се зададе 7гр. Правилно си се усетил, че с 95 е възможно да се използва максимално допустимото заводско предварение.

Аз също съм на минимум 7гр., но почти не използвам бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.