Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

цена за 120л 82г.


SKODA-MANIA

Recommended Posts

Здравейте колеги,интересува ме според вас колко струва шкода 120л 82г. защото като гледам е mobile.bg едни цифри които не са много реални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прати снимки вещите лица може да я уценат аз сам безсилен

 

 

Отценят се пише. :mrgreen: Добрата отценка на един автомобил се прави не по снимка според мен . Най добре е да се огледа и подкара,пък тогава да се говори за пари.

 

SKODA-MANIA

 

Не очаквай,че ще намериш хубава шкода на цената на скрап :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отценят се пише. :mrgreen:

 

:smt039 :smt018

 

 

Еми ,SKODA-MANIA, зависи си от състоянието, както са казали колегите. Така на изуст никой не може да ти каже. Останал съм с впечатлението, че повечето 120 вървят на цени от 350(ако е в лошо състояние) до 1000 лв(прилично подържана кола). Както сам виждаш, доста голяма разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де фанатици гога видели линка цела сутрин сам ти го тарсил защото един тука ми каза че не правя нищо за форума и аз сега се поправям http://skoda.stable.cz/cz/fotogalerie/s ... =73&foto=4 това е пьрвия раджуркаи пикчетата . ето го http://skoda.stable.cz/cz/fotogalerie/s ... 72&foto=26 и 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,интересува ме според вас колко струва шкода 120л 82г. защото като гледам е mobile.bg едни цифри които не са много реални.

 

Пич, така както си написал шкода 120L 82г.

повече от 200-300лв в най добрия случай никой няма даде.

Извинявай, ама ти си пуснал обява все едно продаваш кола 2002г. без никаква допълнителна инф-я. Аз моята я предадох в ЕТ за прословутата отстъпка от 1000лв, и ми се плачеше. Закарах си я от Бургас до София, че им оставих и 10л бензин дори :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера приятел от форума си взе 120ка 82г. за 450лв. с двигател след основен ремонт /премерихме компресията и беше наред/ и много запазено купе. В момента обаче се внасят и регистрират по ~1000 коли на ден според в-к Стандарт. Вчера КАТ-София бяха затворили в 11часа, защото не могат да смогнат и връщаха идващите коли за следващия ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера приятел от форума си взе 120ка 82г. за 450лв. с двигател след основен ремонт /премерихме компресията и беше наред/ и много запазено купе. В момента обаче се внасят и регистрират по ~1000 коли на ден според в-к Стандарт. Вчера КАТ-София бяха затворили в 11часа, защото не могат да смогнат и връщаха идващите коли за следващия ден.

 

Като писа това ме подсети... :idea: Един много интересен факт. 80% от старите шкоди се прадават след основен ремонт (справка мобиле.бг) На цени до 500лв. Е как аз ще дам 500-700лв за основен ремонт и после ще я продам за по малко само ми обяснете :roll: :| единственото смислено обяснение за мен е че доста хора под основен ремонт имат предвид ризи-бутала-сегменти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като добавш колянов вал, основни и биелни лагери и то друго не остана :mrgreen:

Но то най-често проблема им е в бутала, ризи и сегменти. Като правихме основните ремонти се оказа че коляновия вал почти не е износен и си го сложихме, барабар със лагерите, на втората Шкода. И така си мина още 20-30к км и след това я откраднаха...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt039

Отценят се пише.

присмял се хърбел на щърбел!!! :mrgreen:

пише се ОЦЕНЯ без "Т"

 

за справка в ръцете ми е български тълковен речник на издателство наукa и изкуство на страница 622-623. дума като оТценявам НЯМА. не знам защо правиш забележка на човек като и ти си същият.

аз по литература съм много зле ама поне си трая, но сега си казах каквото мисля.

 

по темата:

точна цена няма, без значение каква марка модел и тн.

по снимка се съмнявам да се каже точна цена.

 

дин много интересен факт. 80% от старите шкоди се прадават след основен ремонт (

то това е в реда на нещата, сменени са всички консумативи,части масла филтри и тн. колата е перфектна няма забележки и тн :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимки може и да е харесаме ама аз кола по снимка немога да харесам , говоря да видя снимката да отида и да купя. Наи-лесно е да хванеш някои познат и да отидите да е видите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.