Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

120 - изпускателен колектор


joeless

Recommended Posts

да се похваля - :D успях! ама беше зор голЕм... преди да започна си мислех че е за 15 минути работа - само да развия болтовете, сменям, и завивам наново, ама нЪцки! :mrgreen:

оказа се че има доста странно-недостижими гайки, че изпускателния не може да се свали без да се свали смукателния с карба, и без да се омажа до лактите :mrgreen: :mrgreen:

резултата - здрав изпускателен колектор, Настя вече не пуши отвсякъде и звука е друг...

време за операцията - 3-4 часа, с кафетата и цигарите...

 

за съжаление няма снимки - бях твърде омазан за да хвана фотото :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти си герои не си кьсал шпилки аз 1 пьт като слагах на моита испускател от 1000 мб почнах да я права преди училище (викам си 2-3 даики махам единия слагам другия и жарим ) ма се оказа че няма да ходя на школо а треа да праа шпилки :oops: сега предприемам ремонти само когато нямам друга работа освен вчера дет за 2 часа си сложих барче на 120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

off :oops:

 

malkiq, едно въпросче може ли? Ти без книжка ли караш, бе пич? :o Нали си на 15 уж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не карам само на полигон уча се да я враткам аааааааа за училище ли? ми не мога да отида на щколо когато имам работа започната по кола :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не просто имам една цел в живота и се мача да я доближа с цената на всичко :mrgreen: (собствен сервиз в които да се обивам от работа и некоя друга бира)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не просто имам една цел в живота и се мача да я доближа с цената на всичко :mrgreen: (собствен сервиз в които да се обивам от работа и некоя друга бира)

 

ето кой ше ни оправя шкодите по за некоя и друга бира :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готово гаража ми се намира в орландовци имам много инстромент има и специализирани за шкода когато има нещо и няма де да се прави сабирате бригада и у нас

имате ме като бял негар (за работна рака) ама ми трябва някои за акьл че още нямам достатачно :mrgreen: а и татко е тука тои кара шкода от 67 година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

татко е тука тои кара шкода от 67 година

 

 

МВ? a040.gif Или Октавия? Дай снимки да видим :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готово гаража ми се намира в орландовци имам много инстромент има и специализирани за шкода когато има нещо и няма де да се прави сабирате бригада и у нас

имате ме като бял негар (за работна рака) ама ми трябва някои за акьл че още нямам достатачно :mrgreen: а и татко е тука тои кара шкода от 67 година

 

канал имаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал е октавия после 1000 мб после 100 после парвата 105 в хасково жьлта тя още седи некаде по селата поне имам документи че още наша и много други . а октавията е требвало да я остави ма е направил челен удар и я е продал :evil: а са можеше да си се занимавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Penaowner вече ще ни h050.gif .

 

Малкия, имате ли някакви неща (части т.е.) останали от МВ-то? Задавам въпроса и от името на Тошко (Satan) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мирен Penaowner доло без да ни налиташ с тупаниците.Не неми е останало нищо от мб щото тате има навика да раздава всичко което мисли че няма да трябва а сетих се маи видях някаде един мигач(стькло) ма незнам каде е ако трябва на някои да го тьрса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оки ма незнам колко пари да ти го дам може да е подарак направо . ма няма да барзо щото бая тарсене ще треа да пада

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове разбираите са на лично за колектора че тая тема направо е станала манджа с грозде. Радвам се че колектора е пропътувал успешно пътя си от Пловдив до Свищов и че вече върши работа. Колега затова на ремонтните деиности си водя обикновенно фотограф :mrgreen: . Malkiq ме кефи много напомня ми мен преди около 10 години. и понеже темата е отишла по дяволите да се отклоня и аз и да кажа че поне тази мечта за гараж 25 квадрата, канал и тезгях с табло за инструменти при мен вече е реалност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам гараж, то толкова неща се събраха последните месеци че хвърлям.. няма къде да си складирам мат'риалите :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен но аз говоря за професионално искам това да работя цял живот.не ме разобеждаваите защото знам какво е 2 лета сьм чирак в сервиз и ми харесва. искам практика така че гаража ми е широко отворен за вас :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен но аз говоря за професионално искам това да работя цял живот.не ме разобеждаваите защото знам какво е 2 лета сьм чирак в сервиз и ми харесва. искам практика така че гаража ми е широко отворен за вас :!:

 

:smt039 2 години си чиракувал... искаш практика... а колко ще ми вземеш за смяна на ангренаж, филтри, масло, задни накладки и тампони на реактивната щанга?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми гледаи сега аз сам бил чирак а не шеф не сам определял аз цените .2-нямам помпа за маслото и само го источвам а и нямам масло в нас . 3-реактивните тампони са лесни ако не се скьса болт и следва разпробиване . 4- ремака и др останало е за 10 минути докато истича маслото .такаче ако искаш ела да се потрудим пак ти ще оставиш некоя парица за благодарност. САМО САБОТА И НЕДЕЛЯ - ходя на школо :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ремака и др останало е за 10 минути докато истича маслото...

 

НАЙ-ОТГОВОРНО ЗАЯВЯВАМ, ЧЕ ЩЕ КУПЯ ЕДИН ЧИСТО НОВ, МАЛЪК АВТОМОБИЛ, МАРКА "ШКОДА" НА ЧОВЕКА ПО-ГОРЕ, КОЙТО МИ КАЗА, ЧЕ ЩЕ МИ СМЕНИ АНГРЕНАЖА ЗА ПОСОЧЕНОТО ОТ НЕГО ВРЕМЕ, В НЕГОВИЯ ГАРАЖ...АКО ИЗПЪЛНИ ОБЕЩАНОТО!!!

 

Извинявам се за големия шрифт, но мисля, че това е важно в случая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че пропуска откачането на двигателя от тампона и повдигането му при смяната на ремъка. :D Не е като на Лада 2105.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еиииииии ма не говорите ли за 120 там няма сваляне на тампони а и сьм пропуснал да кажа за накладките имам скоба и ако е 120 мисля че ще стане бьрзо :oops: (МОЖЕ ЛИ ДА НЕ ПИТАМ ЗА КАКВА КОЛА) :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.