Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кихам


malkiq

Recommended Posts

неска се жозиьме по цариграцко и кат се "казкиха"120-та мани мани 130км едва едва та маи сам за чукче и наковалня а можеби и за филтри утре е в бокса

 

Следващата неграмотно написана тема ще бъде безмилостно изтрита. Нищо не ти пречи да си препрочиташ творенията и да ги поправяш. Последно предупреждение!

Skoda_Estelle

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може би си и за един опреснителен курс по правопис, че нещо нищо не ти се разбира колега :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори това го писа татко той е малко зле.Начи искал е да каже ,че колата прекьсва и утре ще се правят чукче и накувалня,филтри и др сори ще му се карам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може би си и за един опреснителен курс по правопис, че нещо нищо не ти се разбира колега :?

 

 

И аз досега гадая какво иска да каже тоя малкия :mrgreen: Пустия правопис :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, успех с ремонта.А когато всичко е наред колко повече от 130 вдига? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е де.. не се е*таковайте с човека де..

и аз с Настя качвам 130 и знам че и още може и иска, ама ме е шубе да настъпвам. ако трябва снимка ще направя на километража.

 

а малкия може малко повечко да приказва, ама си спомнете какви сте били вие на неговите години.. .то не че аз съм много по дърт де - крехки 23 само...

мисълта ми беше - стига сте го кастрили само.. поне повечето от вас.. тъпо е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е де.. не се е*таковайте с човека де..

и аз с Настя качвам 130 и знам че и още може и иска, ама ме е шубе да настъпвам. ако трябва снимка ще направя на километража.

 

а малкия може малко повечко да приказва, ама си спомнете какви сте били вие на неговите години.. .то не че аз съм много по дърт де - крехки 23 само...

мисълта ми беше - стига сте го кастрили само.. поне повечето от вас.. тъпо е...

Аз не го кастря, преосто споделям мнение.А и аз на мойта и стъпвам здраво на врата,ама т'ва е друга тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остави ги да ме е**** ма др седмица като ходя до хасково и пратя снимки на 170 да не реват.като се видим ще ви покажа че не само говоря и ще ви помоля да не ме обиждате-аз никога не говоря празни прикаски нищо че сьм мальк долу пише 120 ма променена а и не е на газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.