Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрави на всички Шкодаджии от нов член !


Recommended Posts

Здравейте , Шкодофили, аз съм Ивайло от Варна . Със моята Шушка / 120 L-88ми набор/ сме неразделни от 6 години . Много се радвам , че вече / след като до сега нямах инфо за форума / ще има къде и ского да си пошкодувам и да обменям опит / което определено ако бях бях го направил по рано щях да си спестя доста грижи / :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление в момента съм на работа :( и нямам снимки в сл. комп., но евентуално утре ще гледам да пратя, но ще помоля за малко разяснение по въпроса със снимките, тъй като много не съм се занимавал с Нет и форуми и не съм наясно как да ги кача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правиш си регистрация в галерията (със същия ник, както тук) и ги качваш там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

примерно в http://snimka.bg и там си правиш регистрация албум и готово . хаиде чакаме снимки утре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, много ти е яка колата. Изкефи ме на МАХ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Колата е доста симпатична - поздравления за полаганите грижи. Свържи се с компанията от Варна - ще е удоволствие да изпиеш бира и да се запознаеш с тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и добре дошъл :smt043

 

Колата ти изглежда много добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ivaka: обади се да пием по бирьозинка, бе! 0888/215820 - Мирослав - има за какво да си говорим

 

И как ми е убягнало това табло във Вн??? :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. Много безаварийни километри и те чакаме на следващата сбирка (ако се прибера до тогава де...)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииииии, голяма красавица, чак да не повярваш, много и се радвах, докато я гледах. Добре дошъл във Форума на върлите Шкода фенове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.