Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За Milotec...


Боби Доктора

Recommended Posts

Бях задал въпрос дали да имам доверие на електронната търговия и пазаруването по интернет. Ставаше въпрос за немската фирма Milotec - специализирана в производството на тунинг-аксесоари за Шкода. Най-накрая се престраших, платих по банка и зачаках... Не след дълго си получих пратката, опакована добре (по европейски). Много съм доволен и започвам монтажа на екстрите. Ако някой има притеснения като моите - го съветвам - да не се безпокои. Пичовете се оказаха истински :lol::lol::lol:

Айде, пък ще се похваля със снимки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз още тогава ви казах – пишете им и питайте всичко, което ви интересува. И на теб и на stenly. Специално те са име и държат да не го цапат :) Наистина сме свикнали да ни меткат на черешата, но по свете е по-различно и слава богу. Лично аз нямам нито един проблем с покупки през нет-а. Винаги са отзивчиви и точни хората, но все пак – има правила по които трябва да се водите, а не да се метнете на първия магазин с по-тънки цифри ;)

Боби - чакаме снимки, не се мотай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

милотек не е немска а е чешка. milotek.net там е доста по ефтино от германия. има и едно место в софия кадето могат да ти ги порачат от чехиа с минимална надценка и само с капаро(да не изгориш нещо) на старата ми октавиа оттам и порачах цялата предница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Къде са снимките?

 

Между другото, ако някой се запъти да пазарува от тях, да се обади, че и аз да се включа, ще се делнем разходи по доставка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са снимките?

 

Между другото, ако някой се запъти да пазарува от тях, да се обади, че и аз да се включа, ще се делнем разходи по доставка.

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thu ... 163&page=1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.