Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ветробрани,спойлери и др.


Recommended Posts

Четейки тук реших и аз да поглезя моята Кралица :P .

Отдавна имам мерак да си сложа ветробрани на предните стъкла.Тъй като нямам климатик,нито "дупка над главата"(както казва един колега),почти винаги карам на отворен прозорец.Много е неприятно когато вали да ти влиза вода в купето.Главно за това имам желание за монтаж на такава "екстра".

Търсих естествано първо тук мнения,звънях във всички магазини за Шкода в София.Цената варира от 41 лв. до 50 лв.,но само в три тях ги предлагат.Открих обаче тази фирма http://kalocom.com/category.php?category_id=10 (37,20 лв.-цена за 2 бр. и 46,20 лв.-цена за 4 бр.) и се изненадах от асортимента,който предлагат за нашата марка.Директни вносители са и цените според мен са добри.Освен това са много внимателни и отзивчиви,което за мен е изключително важно.Утре ще ходя лично до там и ще кажа дали и на място нещата стоят така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,да.За съжаление обаче днес са направили поръчка за доставки,а следващата е в края на месеца.Най-добре е да звъннеш в офиса и да си поръчаш.

Цената обаче е променена-37,20 лв.(ако само ги купуваш) и 40,00лв.(ако ти ги монтират на място).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде видя цени на сайта? аз не намерих... :oops: :roll:
Точно под описанието на продукта ясно пише "ценова листа",цъкваш и ти се отваря. ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих ветробраните и много съм доволна. c013.gif

Според мен стана екстра.

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... m=34&pos=9

 

 

 

Сега е по-приятно да карам на отворен прозорец - не ми духа в лицето и не ми вали в купето :P .

(Малий,и в рими взех да говоря c050.gif ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a023.gif Браво, Мими! Супер е станало! a025.gif

 

П.П. Като си почнала с римите, намисли някое стихче посветено на Шкода a010.gif .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да е званял за задния споилер. аз го искам.но ми е неудобно да званя в 10:30 та утре ще звана. :lol::lol: дано каже неква яка цена :| :| :| :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветробрани или там както се наричат имаше за 120L (мисля и за Фаворит/Фелиция) на Сточна гара в София при бай Мето. Моите за 120-ката ги купих точно от там, преди 3-4 месеца. Цената беше около 30 лв. за комплект предни. Доколкото си спомням mimi.b беше видяла моите на една от срещите на Била (бул. "България") и беше отсякла "искам и аз такива" :P Между другото, като гледам снимката на Фелицията й, доколкото се вижда марката на ветробраните е същата като моята. За Рено, Опел и др. "западни" возила ветробрани има и в "Радиал" под моста "Чавдар", отново в София, като цената е идентична за двата предни. Ако някой иска да види как изглежда 120-ка с тях - мога да снимам. На нея така или иначе страничните прозорци са що годе вертикални и дъжд трудно влиза при 5 пръста отворено стъкло, но пък е готино, като се сложат, защото вече не духа толкова при по-висока скорост. А аз съм фанатик на тема отворени стъкла - зиме и лете - винаги трябва да има отворено, инак ми е дискомфортно :mrgreen:

 

Мога да помогна на хората които търсят спойлери и въздухозаборници за 120-ка

http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi?id=11172950935154866

Колега, не се обиждай, ама тези легени са ми много смешни :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветробрани.......................имаше за 120L .............на Сточна гара в София при бай Мето. Моите за 120-ката ги купих точно от там, преди 3-4 месеца. Цената беше около 30 лв. за комплект предни

Преди три дни питах там и въпросният господин каза 47,00 лв.

 

Между другото, като гледам снимката на Фелицията й, доколкото се вижда марката на ветробраните е същата като моята.

Марката е "Team",произвеждат се в Полша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими, 47 лв. може да са за твоята кола, а във връзка с горепроявения за 120L интерес писах, че моите съм ги взел за около 30 лв. Т.е. за 120L са толкова. Никъде не съм казвал колко пари са за Фелиция :P

За марката - мисля, че е точно тази. Следобяд ще снимам и ще потвърдя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,не споря.Прочетох,че говориш за 120L :P .Но предполагам,че цената е променена,защото фирмата от която ги взех са вносители,а тяхната стара цена е 26,00 лв.,в момента е 37,20 лв.Същата като за моята.

Дано съм в грешка и да са по-евтини,но при всички случаи е добре,който има желание да си провери и прецени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да има корекция в цената. Аз и затова уточних времето, когато ги купувах. Права си ;) От друга страна, всеки който се интересува може и сам да звънне на бай Мето и да го пита (за 120L).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi?id=11172950935154866Колега, не се обиждай, ама тези легени са ми много смешни :mrgreen:

 

Юли, съгласен съм че на цивилна кола изглежда малко нелепо тоя заден спойлер, ама виж това:

http://skoda130lr.wz.cz/fotky.html

http://www.deloreaneskoda.hpg.ig.com.br/s130lr-n.jpg

 

мисля, че на репликата на Ников най-много ще й тича един такъв "леген" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...На нея така или иначе страничните прозорци са що годе вертикални и дъжд трудно влиза при 5 пръста отворено стъкло, но пък е готино, като се сложат, защото вече не духа толкова при по-висока скорост...

 

Така говорш защото не си се возил на задната седалка а там усещането не е много приятно да ти пръска дъжд или да те брули вятъра в лицето(ако си зад шофьора)или да ти духа във врата (ако си седнал отдясно.

 

Мога да помогна на хората които търсят спойлери и въздухозаборници за 120-ка

http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi?id=11172950935154866

Колега, не се обиждай, ама тези легени са ми много смешни :mrgreen:

 

Не съм казал че тези "легени" (както ги нарече ти) ми харесват просто го подхвърлих защто Один пишеше че търси сойлери за 120-ка.Просто се опитах да му обогатя избора (нищо лично)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е за лигените аз званях сега и им иска 70 лева (само на задния)

 

пп тези легени да ви кажа никак не стоят грозно на една нисак шкода с лети джанти (според мен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак, нека не забравяме, че идеята на този "леген" е да вкарва част от въздушната струя в двигателния отсек за по-добро охлаждане и донякъде да натиска задницата към пътя. Как изглежда остава на заден план :mrgreen: . => ако този "леген" трябва на някой, то това е Ников, за да докара на 100 % репликата на LR-а.

 

Малкия, това беше основно за тебе :) , спойлерите от този тип не са за красота. За красота си има Си Джи тунинг :mrgreen: .

 

П.П. Темата отново се разводни, станало ни е навик :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими, честито :P Много готина изглежда! Пък и си я мила забелязвам... Моята, кога ли ще види пароструйката :?:

И не забравяй - дупка над главата никога не е късмо да избушиш

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод спойлера, я вижте какво прави тази шкода с подобен спойлер ;)

 

http://www.vbox7.com/play:c1e28c92

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.