Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабиа Edition 100 / RS


Recommended Posts

Извинявам се за :smt040 , ама не се сдържах :oops: Много ме накефи Пише че е PD (най-вероятно е дизел) 180к.с. чип тунинг! :mrgreen:

 

http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi?id=11173087943789252

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва нито е RS, нито е 180к.с. ... Най силния дизел на Фабия (не РС) е 1.9 ТДи-ПД 101к.с. Трудно докарват РС-ка до 180, пък камо ли тая да е толкова :x :evil: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали знаете на книга може и 300 да ги докарат. Хубаво правил си тунинг но за да бъде доказано че е толкова трябва да се мине динотест иначе и аз мога да кажа че примерно кака Пена след тунинг е станала 100 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола се продава от половин година :D Не е RS ;) 180 коня също не е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около година по магистралния път след Враца посока Ябланица ТОЧНО ТАЗИ КОЛА ме изпревари, карайки някъде с 200 (Аз карах Фела Комби с около 160 - Яската ми е свидетел).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я видях пред Стоматологията ... на снимката ми приличаше на пернишка жигула , но на живо е просто перфектна , а джантите са убийци :smt016

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

тази си е 131 коня дизел+тунинг и не е от бг купувана. има си го 131 и не на рс. Иначе е маниашка. Браво на мом4ето ама маи му е малка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази си е 131 коня дизел+тунинг и не е от бг купувана. има си го 131 и не на рс. Иначе е маниашка. Браво на мом4ето ама маи му е малка.

 

Нещо не ги разбираш тези Фабии :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само това "й" за чйй го слагаш? :mrgreen:

 

Защото ми се е плъзнало пръстчето, с фонетична съм :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.