Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

размери на октавия 1 комби


corropt

Recommended Posts

колеги погагайте, трябват ми размерите на багажника на окт.1 комби, със свалени седалки, и освен обем и дължина от петата врата до сгънатите задни седалки. Някой пробвал ли е дали може да се легне да спи нормален човек ????

 

гледах сайта на ЕТ ама там информацията не е много, а са наблегнали на цени и красиви снимки. тука също търсих ама .... нещо не намерих размери.

 

предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко пише в сайта на Шкода :)

та за Октавия 1 (Тур) комби без свалени седалки - 548л

със свалени седалки - 1512л

 

за Октавия 2 комби без свалени седалки - 580л

със свалени седалки - 1620л

 

А размери едва ли някой ще даде, все пак има толкова чупки, че доста трудно могат да се измерят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дължината на багажника при вдигнати седалки е около 100 см.,а при свалени седалки дължината е около 170 см. а най-тясната част е 101см. дано да съм ти помогнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги погагайте, трябват ми размерите на багажника на окт.1 комби, със свалени седалки, и освен обем и дължина от петата врата до сгънатите задни седалки. Някой пробвал ли е дали може да се легне да спи нормален човек ????

 

гледах сайта на ЕТ ама там информацията не е много, а са наблегнали на цени и красиви снимки. тука също търсих ама .... нещо не намерих размери.

 

предварително благодаря.

 

Шъ дремиш или шъ ибиеш? Мръзник!

Ама съ расоди до халбума ми, че тукъ нещо не можъх да докарам да се види убаво! Там кат цъкнеш, щъ изкочи гуемичку...

А инак мое да... Wild.gif и без да сваляш облигалкити, ма внимателно с пипето не момето и тавана на возилото...че после да нема...o055.gif

 

normal_razmeri.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.