Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

skoda rally


Recommended Posts

а намирал ли си схема с размерите на шкодов колектор за 2 хоризонтални Вебера 40?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам 2 solex 40 от alfa 75 1600 НО двата и идват мношко ако не пипаш мотора затова слагам един то и без това си ограничен в порта които е доста по малак от пеперутката на на solex 40 примерно (40mm) :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз те питах за колектор, понеже веберите не се монтират към главата само с гарнитури като е при алфите. Трабват ми размери, за да ми отлеят такъв колектор за шкодата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми щото човека, който познавам ги лее... а дори и от тръби да са, ми трябва схема с размерите, за да ми ги направят

 

p.s. Aко можеш ти да ми ги направиш още по-добре, но искам да са с фланци за 2 вебера 40 и за 8-канална алуминиева глава, ще измерим ъгъла спрямо блока по оригинален колектор от 136. Уточнявам - имам предвид не такива колектори, които са извити над капака на клапаните, а от по-късите и прави, само с лека извивка, за да стоят карбовете хоризонтални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и да лееш после тябва пак стругар и фрезист да фашташ мога да ти помогна с идеи аз за друго се сещам ако лееш поне излеи 3 4 броя иначе няма голяма философия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

митак, за каква схема с размери говориш, 1:1 с оригинала ли искаш да са? ако не искаш това, схеми не ти трябват бе мой... custom, custom

 

Роска, ми доколкото знам размера има значение при колекторите, Ников също търсеше схема, макар че и твоето мнение съм го чувал от други "спецове". Ако не намеря чертеж ще го карам през просото, но все още не ми е спешно...

 

както и да лееш после тябва пак стругар и фрезист да фашташ мога да ти помогна с идеи аз за друго се сещам ако лееш поне излеи 3 4 броя иначе няма голяма философия

 

знам, че трябва да се шлайфат после, а като стигна до леенето ще пусна една тема с цената която ми кажат, ако някой иска да си прави поръчка заедно с мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.