Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпросче за ел стъклата


asso

Recommended Posts

здраво на всички,

въпроса ми е следния, нямам ел стъкла на фабията , а искам да имам :D , та въпроса ми е някой да е на ясно какви включва комплекта за стъклата освен машинките и бутоните на дръжките, май четох за някакъв контролер но не съм сигурен. Свалял съм кората на вратата и механизма за врътката е адски прост, предполагам че се сваля(тоя дето е на трите болта, говорим за предните врати, че отзад са ги занитили директно) и се закачват машинките

Ако някой знае нещо по въпроса или може да каже от къде да прочета ще е добре

предварително 10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

ами има два контролера в предните врати с комплект бутони, също във вратите. Системата не е свързана с аларма (не се затварят, като заключваш колата). Обаче почти 100% се налага да купиш кори за вратите, дръжки с дупки за копчетата. Ето ти схема на врата със и без ел стъкла:

 

http://www.vagcat.com/p/B225/867000.png

 

Попитай ЕТ дали продават електрониката. За централно заключване, което е сходна електроника ми взеха 450лв с монтажа, тук трябва да е по-евтино, но една кора е 100 лв. поне.

 

 

П.С.> За задни ел.стъкла на Фабия не съм и чувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами има два контролера в предните врати с комплект бутони, също във вратите. Системата не е свързана с аларма (не се затварят, като заключваш колата). Обаче почти 100% се налага да купиш кори за вратите, дръжки с дупки за копчетата. Ето ти схема на врата със и без ел стъкла:

 

http://www.vagcat.com/p/B225/867000.png

 

Попитай ЕТ дали продават електрониката. За централно заключване, което е сходна електроника ми взеха 450лв с монтажа, тук трябва да е по-евтино, но една кора е 100 лв. поне.

 

 

П.С.> За задни ел.стъкла на Фабия не съм и чувал.

Моята има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.