Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за Фелиция?И имали смисъл?


gogata

Recommended Posts

С всичките тия "май", дето си ги написалq аз само ще ти кажа да провериш нещата и после да питаш, понеже май никой тук няма способности на екстрасенс. Коя година е колата?

 

П.П. Какво е това БМВ 5 за 5 бона, приятелю? Някой 20+ годишен барутник ли? :mrgreen: И освен това наясно ли си, че частите и подръжката на баварците са в пъти по-скъпи от на чехите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я питай жената за колата де ;) Така само може да се гадае...

1.6 GLX или 1.6 LX e и дали е 1.6....

Коя година...новата или старата маска?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи предлагат ми една май 1.6 на 110к км с газова

има оборотометър

май няма клима...само толкова ми казаха (жена я предлага)

та цената е някЪде кЪм 5000лв...

не са ли много за такава кола без почти никви екстри?А за тези пари може примеРно едно готино BMW 5... :roll:

10x

 

Бих казал че един коптор 5 можеш да си вземеш! В такова състояние ще е че ще се чудиш коя закуска да пропуснеш за да оправиш поредната част и като минеш 5km да закъсаш за друга.

И цената е някъде към означава бая пазарене и евентуална цена от 4000...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е ,че 5 бона за фелиция са си множко,ако ще и да е с вертикално излитане .И то бензин? :evil: Като толко си ревнал за фелиция си направи една екскурзия до Германия и се обзаведи от там. Мой познат вкара миналия месец 2000 г. 1,9 д и я продаде за 4000лв. Кола на пуканка,и то комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. VooDoo, виж ся, ай не ни отваряй очите коя кола на колко години е и да ми го махаш туй БМВ от тука. Кат искаш да караш черно БМВ баро и да си гангстер, ко ма занимаваш с некви тъпи Фелиции...

 

2. Ти ше спреш ли с безсмислените си постове най-накрая...

 

3. Ко питаш нас - иди изтръскай джоба на тате и виж има ли смисъл да я взимаш.

 

4. Преди да пускаш такава тема (та ти даже не знаеш какво са ти предложили...), вземи отвори мобиле.бг - разгледай кое колко върви, с колко екстри за кви пари се дава, разгледай форума в секцията "Продавам", че чак тогава, ако пак сметнеш за необходимо пусни тема, която да е пълна с подробно инфо за колата, иначе всеки даден отговор би бил безсмислен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo, като вземеш Фелицията или баварката пусни нова тема да се похвалиш как е. Тая я заключвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.