Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още предни маски...


Recommended Posts

Така. Трябваше да си правя предния капак и реших и аз да си "бутна" маската. Взех си вежди на Милотек. И реших да сложа мрежичка на маската да видя как ще стои. В крайна сметка се получи добре, но за да изглежда завършено всичко трябва и предната броня поне да боядисам. Супер се разочаровах от веждите понеже се оказа че съвсем не са като на кутията на снимката - тънки са.... :( И не стоят толкова добре. Направо ми убиха мерака да продължавам да правя нещо. Затова и само една снимка направих. И тя стана една... :oops:

 

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 =D> Браво-много добре е станала красавицата.Малко веждите.....са ми много нестандартни-но пасват добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yeah baby,

бравост краси, супер е, особено с тоя тъмния цвят ;)

ама тия вежди май не ме кефят особено, да не казвам хич :(

за лайсната какво реши, ще я слагаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да слагам, майстора първо я боядисал без да китне мястото и не му харесало и я правил наново. Така обаче ми харесва. Веждите и мен не ме кефят много ама ги сложих и за да ти махна има вероятност да ги счупя... :( Ще поостанат засега. Като цяло къде къде е по добре от оригиналната маска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че веждите на мен си ми харесват :roll: . Некак тънки не са и много й отиват на Фелката. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xexe ;) , давай нататък Краска, бонбон е станала... Направо медец :mrgreen: Веждите са като на kukumitcin, мен ме кефят. Има едни други дето по принцип трябва да са на снимка на Милотек опаковката, продължават до долу на фара, те са супер грозни :x ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, веждурките са направо трепач, не си и помисляй да ги сваляш ;) Отиват й. И въобще цялата предница - много ми харесва =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много добре е станало.

Веждите ти са точно като моите.Първоначално и аз бях малко разочерован,но след време свикнах и сега ме радва много ;)При теб пасват още по-добре.

И само да те питам как хвана мрежата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със много силикон, но вече мисля че беше грешно. Ако издържи теста който съм и приготвил на автомивката значи и от музиката няма да се отлепи :D Ако се отлепи ще търся друг начин за захващане. А със веждите и аз започнах да свиквам. Седят...различно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мрежaта се захваща с много тънка свинска опашка или тънка тел като се правят много малки дупчици с бормашина , аз на моита съм сложил на четири места , 2 отгоре и 2 от долу в края , кадето много не се забелязват иначе другото със лепящ силикон, тои попринцип държи много здраво ,проблема е докато стегне ,,,,

 

 

p.s. много добре е станала предницата прдължаваи не се отказваи :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мрежaта се захваща с много тънка свинска опашка или тънка тел като се правят много малки дупчици с бормашина , аз на моита съм сложил на четири места , 2 отгоре и 2 от долу в края , кадето много не се забелязват...

... и става супер грозно. Извинявай за директния коментар, мнението си е лично мое, разбира се. Аз залагам на лепенето, както съм направил и при мене. Използвах монтажен силикон на Бизон. След около 12 часа подкарах колата, след 24 ч. беше готова и за водоструйка дори. До сега, след сняг, лед, дъжд, пек, миене (ръчно и на автомивка) не е мръднала. Не успя да й повлияе и "я да пипна, ммм, много здраво е станало" на разни аверчета :lol: Ако някога някой реши да пръска в черно такава мрежа, горещо препоръчвам праховото боядисване. Спрея много бързо започва да се люпи от камъчета, а праховото за 2 години все още не е мръднало. Пък и излиза горе долу на цената на един хубав спрей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз едно време на бащиното Толедо бях правил маска - както Юли, със силикон бях хванал мрежата. Стана супер културно и здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.