Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

хаиде и аз да се похваля


Recommended Posts

незнам дали това е точно оптичен или силов тунинг но днес си смених мигачите ето и снимки http://snimka.bg/album.php?album_id=117728&photo=6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за малките се замислям от голф 3 те са елипси и са по-яки ама не съм решил още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофтито на тия мигачи е че след време пластмасата старее и пожълтява. и аз съм с същите и сега са някакъв кофти цвят.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има решение за остаряването - водна шкурка 2000 и после 1 рака лак с савсем манинко черно почти незабележимо :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофтито на тия мигачи е че след време пластмасата старее и пожълтява. и аз съм с същите и сега са някакъв кофти цвят.:(

 

Купил си си ментета просто... Чешките не си сменят цвета.

 

Малък, мигачи от Фелиция може да сложиш, може от 3ка, или от някакъв сеат, Г4, Пасат Б5 и т.н. Всичко е 1 и също, може и кристали да набухаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.