Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

roomster


omnipro

Recommended Posts

Здравейте и от мен, и аз вече капарирах roomster sport, и се надявам да излезе доста сполучлива кола. по въпроса за дизйна въпрос на вкус и предпочитания, определено е семейна кола.повече мнения ще ви пиша като я взема от ет и я покарам / другата седмица /. чао

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,

 

Да споделиш впечатления. Май ти си първия във форума с такъв автомобил! Много безаварийни километри!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ;)

И по този случай, по предложение на PRR, в раздела Фабия, Октавия, Суперб вече е добавен и Румстер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито, колега! да си я караш много хиляди километри без аварии, с много бензин в резервоара и без тъпи ченгета по пътя ;)

а да ти се намират някакви книжки - техническа литература - за Румстъра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте и от мен, и аз вече капарирах roomster sport, и се надявам да излезе доста сполучлива кола. по въпроса за дизйна въпрос на вкус и предпочитания, определено е семейна кола.повече мнения ще ви пиша като я взема от ет и я покарам / другата седмица /. чао

 

немога да пратя засега снимки, но се надявам, че скоро и това ще стане. шкодичката е перфектна, само това засега от мен. очаквайте още подробности

 

:oops: колкото и неудобно да ми е, кажете как да кача снимки, за да може да ви я покажа. перфектна наистина, без да съм пристрастен.направо надмина и най-смелите ми очаквания. единствената ми забележка е, че задните седалки са ги направили малко набързо и температурния датчик са го махнали т.е. не можеш да си следиш каква температура подържаш, а само ти мига при загряване и намаляване на количеството течност :lol: и е малко по-шумна / отвън естествено/, но имайки предвид, че до сега съм карал само бензин, това е обяснимо според мен. трябва да ви кажа че е доста пъргава, доста добре се държи на пътя и особенно в завоите. дадеми разход 5,5/100, това при първите 1200 км., надявам се да падне до 4,5 - 5 л / 100 извънградско. накратко - румстера е супер :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не идин път е описвано как се качват снимки но ще кажа накратко:

 

опция 1. имаш акаунт някаде и ги качваш там снимките като тука във форума пускаш линка или ако искаш да ти се вижда самата снимка между буквите и редовете където пишеш натискаш бутона [ img] слагаш тука адреса примерно www.снимката.ком и след това пак натискаш бутона [ /img]

 

опция 2. качваш си снимките в галерията (горе ляво има бутон), от там има лента с меню, избираш ''@'' и ти се появява "регистрация">> там мисля, че ще се оправиш сам, пишеш имена, пароли, глупости разни и след като си регистриран качваш си там снимките. то качването не е трудно и е логично и на български. След като са качени снимките слагаш адреса по описаният начин от опция 1. и си готов.

надявам се да си разбрал ако не си потърси някаде по темите, относно промените във форума е описано подробно.

 

ае чакаме снимки и на някоя среща да дойдеш да разгледаме хубавицата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.