Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли автокъща в София която да внася автомобили от Чехия?


rogatip

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам желание да стана собственик на един „Октавиан”, комби или хечбек няма значение. Във връзка с моето желание имам нужда от малко информация. Има ли автокъща в София, която да докарва Шкода автомобили от Чехия или Германия. От месец ходя и гледам, но за съжаление нищо не откривам.

 

Автомобила който ме интересува е 2001-2002, 1,8T, 2.0 или TDI, пробег <=130хил. Споменавам данните, ако някой случайно предлага или знае къде се предлага подобен автомобил, моля да каже.

 

Благодаря.

 

Приятни празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имам желание да стана собственик на един „Октавиан”, комби или хечбек няма значение. Във връзка с моето желание имам нужда от малко информация. Има ли автокъща в София, която да докарва Шкода автомобили от Чехия или Германия. От месец ходя и гледам, но за съжаление нищо не откривам.

 

Автомобила който ме интересува е 2001-2002, 1,8T, 2.0 или TDI, пробег <=130хил. Споменавам данните, ако някой случайно предлага или знае къде се предлага подобен автомобил, моля да каже.

 

Благодаря.

 

Приятни празници!

 

Питагоре, мисля, че хубаво си се ориентирал ;) Пожелавам ти успех в търсенето! Както колегата е казал по-горе - пробвай в Италия. Дано късмета ти се усмихне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

За съжаление сте абсолютно прави. Пазара в Чехия го следа от известно време и няма никакво раздвижване, с две думи автомобилите си държат цените. Относно закупуване на автомобил внесен от Италия, било и от северна Италия съм твърдо решил да не го правя. Нямам възможност да си позволя нов автомобил. Както е тръгнало ще се преориентирам към 406 или Вектра.

 

Чао.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо всички така плюете колите от Италия ? Моята Октавия е от там и въпреки това нямам никакви проблеми. Естествено, когато я вземах много, ама много внимателно прегледах всичко - двигател, окачване и шаси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не плюя колите внесени от Италия! Това че няма да си закупя автомобил "втора ръка" от Италия си е лично мое съображение, разбирай внос от Италия не търся. Естествено всичко се случва и може да изпадне някоя кола, която да се окаже добра, но това много рядко се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо всички така плюете колите от Италия ?

 

Защото италианците карат доста душмански, ако ме разбираш. Това, че твоята кола е излязла читава си е късмет ;). Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо всички така плюете колите от Италия ?

 

Защото италианците карат доста душмански, ако ме разбираш.

 

Ето това е супер относително и няма как да се определи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, какви са тея митове и легенди, но колкото познати имам с коли от Италия, все са доволни. Аз също взех от там един Сеат - ми върви си без проблеми вече 6-7 години. Наистина има скапани коли, но те се познават без проблем. Просто трябва да се гледа, както при покупка на автомобил на старо - то и в Гернания има скапани коли...навсякъде ги има. Това, че италианците ги карали колите като душмани - не е така! Все пак и там има гаранция и смяна на консумативи в сервиза и никой не си позволява да я нарушава. Така че - лично мое мнение, че кола от Италия не е проблем да се вземе. Щом човека обаче е решил, че няма да е от там - здраве да има! Дано намери Шкода ;) ще се радвам. Пожелавам му късмет в намирането и покупката - независимо, каква кола ще е! Важното е да го удовлетворява него! На слука, питагоре :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро возих един италианец из София и имайки предвид, че не съм сам в колата карах доста внимателно. По някое време ме попита дали колегите не ми викат Шумахер...Понеже аз доста се изненадах и го попитах как карат в Италия и съответно му разказах слуховете, които се носят в БГ - остана доста учуден. Каза, че полицаите са строги и глобите много солени и той въпреки че кара А6 не си позволявал да ппревишава скоростта.

Ама знае ли човек, може само да се преструва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро возих един италианец из София и имайки предвид, че не съм сам в колата карах доста внимателно. По някое време ме попита дали колегите не ми викат Шумахер...Понеже аз доста се изненадах и го попитах как карат в Италия и съответно му разказах слуховете, които се носят в БГ - остана доста учуден. Каза, че полицаите са строги и глобите много солени и той въпреки че кара А6 не си позволявал да ппревишава скоростта.

Ама знае ли човек, може само да се преструва...

 

Тоя италианец те е пързалял. Карал съм из Италия и смея да твърдя че са доста лудички. Друг е въпроса че на жълто не минават. Но ограниченията за скороста ги спазват колкото нас...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години в Италия караха като луди! Сега като ходих нещата са се променили коренно, вече се спазват ограниченията...Има камери навсякъде и глобите са жестоки! Спокойно и нас ще ни научат да спазваме ограниченията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно Щкода втора употреба, защо не провериш какви се продават тук в България от първи собственици, но при условие "Да са карани в ниакои по-малък град". Аз така направих и съм много доволен от моята Фабия. Вече 1 година я карам и съм сменял само масло и филтри, а и един път долях фреон в климатика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш, можеш да звъннеш на Павел в София за да огледаш тъмно зелената Octavia 1,8T20V.

Колата е купувана и поддържана от ЕураТек.

 

 

GSM 0885 619 166–Павел

или 02 868 84 69

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери в Еуратек, там има върнати лизинги, мой приятел си взе 2001, 1.9TDI 17000лв почти не беше карана, вичи втора година без забележки. Може пък и твоя късмет да изскочи там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.