Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Писна ми да чакам..


Марту

Recommended Posts

Първо, честито за колата :D

Иначе за чакането, спокойно - и аз чаках. Според мен всеки момент ще стане, защото в ЕТ чакат да се съберат 10-15 коли и накуп ги регистрират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марту честито!

пожелавам ти много безавариини километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...три седмици да ррегистрират Фабията в ЕТ. То бива регистрация, ама ебати организацията. По-добре да не бяха казали, че е дошла.

 

прехвърли ми колата на мое име и няма да има какво да чакаш, а аз ще чакам ако трябва 5 седмици без значение какво си поръчал :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ги мързи да действат по-отделно и правят групажи.Дори колата да е 1+1-Кат идват в 7 дневен срок до Ет и издават документ в 3 дневен за втората регистрация.Но просто организацията на работа е такава,че чакат 1-2 седмици да се съберат коли и чак тогава действат.Просто обсужването там е под всякаква критика-наличните хора не се справят с увеличения брой коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ са известни с немарливостта и некомпетентността си :D

 

Като ходих там последния път наобиколих един Румстър, защото планираме купуване и след като 10 мин никой не ми обърна внимание, а продавачите си говореха помежду си сладко, помолих един да ми каже нещо за колата - той ми връчи една ценова листа и се оказа, че аз знам за Рувстъра колкото него. Като го попитах колко трябва да чакам ми каза поне 3 седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...три седмици да ррегистрират Фабията в ЕТ. То бива регистрация, ама ебати организацията. По-добре да не бяха казали, че е дошла.

 

 

 

Предполагам я вземаш на лизинг,но ми е интересно в "кеш" пак ли така те въртът. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, става въпрос за две коли и сме ги платили кеш. Да не изпадам в детайли, че пак се ядосвам. Нека да ги взема и ще напиша всичко. Най-накрая се обадиха. В понеделник ги вземаме. Срока за доставка след подписване на договора беше 70дни. Не ща и да гледам дали е спазен. Вече няма и значение де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше дума дали се чака за налични коли, а не за поръчани :D:lol: Много ясно, че ще се чака за поръчани коли :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше дума дали се чака за налични коли, а не за поръчани :D:lol: Много ясно, че ще се чака за поръчани коли :D

 

Доколкото разбрах от първото съобщение на колегата Марту :...три седмици да ррегистрират Фабията в ЕТ. То бива регистрация, ама ебати организацията. По-добре да не бяха казали, че е дошла.

 

 

 

Колата е тук и вече я е платил кеш. Но май е решил регистрацията да я направят ЕТ. Чакам с интерес продължението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също исках да ми направят регистрацията там, хората ме предупредиха, че отнема доста време! Точно поради тази причина си я регистрирах сам!

 

P.S. - Стискам палци да стане по-бързо :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за возилоло, пожелавам ти милиони безавариини келометри. В тази престъпна държава всеки гледа да те прецака по някакъв начин. Един приятел миналата седмица се върна от Германия и каза че за половин час са му оправили документити, номера и т.н. и му пожелали лек път. А у нас ............. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.