Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте фенове на Шкода!


Recommended Posts

Аз ще те посъветвам да ми дадеш двигателя пък аз ще ти намеря по-мощен VW двигател :mrgreen:

 

Моя съвет е да го покараш още и след това да го пипаш... Инъче има писано в този раздел много подробно от Хашек какво може да се направи на такъв тип двигатели.

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 58&start=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е 60 коня а 68. 8-клапановите двигатели с обем 1.4 са с две мощности: 60 и 68 коня. Не съм много наясно каква е разликата в двигателите но е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто питам. Може много да се направи, вкл. и чип, но той няма да реши кардинално нещата.

 

Прочети малко из форума.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с колко ще се вдигне мощността с чип и съответно с друг вид баране на ДВГ, като се има в предвид че не искам да ми реве много? И ако можете кажете ми колко струва ориентировъчно такова удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.