Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

една интересна комбинация


Penaowner

Recommended Posts

Вървеики по улиците попадам на интересна гледка. За съжеление само телефона ми е на лице и съответно снимките не толкова качествени:

 

normal_Image008t.jpg

 

normal_Image009a.jpg

 

normal_Image010a.jpg

 

normal_Image011.jpg

 

Намерих собственика, кожто е един възрастен човечец. Тои ми обясни че е уморил стотачката от каране и когато вече не ставала за нищо все пак не му се разделяло с нея и затова направил ремарке от нея и си купил 120ка. Човечеца не иска и да чуе за друга марка кола. Според мен тои е достоен Шкодаджия, а според Вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням точно ама като бях на срещата в Пловдив някой ми каза за тази комбинация.

Евела на човечеца!Найстина достоен Шкодаджия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина достоен шкодажия. А ремаркето е направо ток и жица :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а сигурно в ремаркето си му стой двигателя + ск. кутия и всичките чаркове :mrgreen: :mrgreen:

 

готино е станало харесва ми. добро решение е намрил човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека се е потрудил бая да направи от двигателно - багажник!

 

Не бих казал, ясно си личи, че ремаркето си е сток и просто към задната му част е "лепната" 20-30 санта от задницата на еската. И все пак, идеята е чудесна! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще взема и аз да си вържа едно такова отзад на Р-ката - теглич си имам, а също и 100С за донор :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.