Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забраняват соц-колите, западни по-стари от 15 години в София


Shkogi

Recommended Posts

Как мислите, дали може да стане това? Има такова предложение на общинския съвет. Твърдят, че е заради екологията, ама не ми се вярва. Истинската цел вероятно е в резултат на лобиране на фирмите, вносителки на автомобили, да се вдигнат процентите на продажбите им. А интересно, какво ще кажат за соц-возилата, които са с газови уредби. Нима те замърсяват въздуха, повече от западните ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда трябва всички да си купим нови коли което не е лошо като идея само дето не всеки има такава възможност да нъпълни гушите на вносителите и ще трябва да си зима нещо като документ че има катализатор без значение дали има или няма важно е да има документчето даже и да е с парен двигател то нема да е скъпо 100-200 лева кво му плащаш бензина минава 2 лева за 200 лева ли сме... Мдааааа хитра работа и тва в името на екологията естествено. А които няма катализатор на градския транспорт ама и тои няма катализатори и него ще спреме и пеша и така ще си живеем в един чист като сълза град....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава градския транспорт ще бъде оборудван с Шкода превоз от тук:

http://www.skoda.cz/skoda-transportation/products/tramcars

и така пак ще се возим в любимата марка :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мислите, дали може да стане това? Има такова предложение на общинския съвет. Твърдят, че е заради екологията, ама не ми се вярва. Истинската цел вероятно е в резултат на лобиране на фирмите, вносителки на автомобили, да се вдигнат процентите на продажбите им. А интересно, какво ще кажат за соц-возилата, които са с газови уредби. Нима те замърсяват въздуха, повече от западните ?

 

Мисля че и другаде ставаше въпрос за нещо подобно, та там достигнахме до заключението "поне така си мисля де" :D , да на старите технически изправни автомобили. Иначе по пътя виждам и мой набор (76) автомобили което, честно да си кажа си ме притеснява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че това нарушава по принцип правата на гражданите, въвежда и имуществен ценз, а всички ретро коли се спират от движение...

 

Щом колата ти е технически изправна и отговаря на изискването на Закона, как с решение на Общинския съвет ще ти я спрат? Платил си данъци (в същъя този съвет), гражданска отговорност, винетка, технически преглед и изведнъж столичен инспектор вика : СттоооооооЙ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам, че това са тъпотии :!: поредното изпразване на дебелоглави управляващи на местно ниво :evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.