Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата Фабия


Марту

Recommended Posts

Аз като се набрах на ЕТ и забравих да се похваля като хората...та колата дойде най-после - Фабия Комби Едишън 100. Естествено ЕТ Едишън 100, нямаща нищо общо с 16" джанти, кожени салон и т.н. Все пак първото ми впечатление е много добро. Колата е доста пъргава, по-широка е отколкото очаквах, има някоя и друга екстра. Все още не съм я настъпвал яко, че е на 1000км, но и това ще стане. Саунда е приличен, седалките отварят доста, летите джанти също. Хареса ми автоматичното отваряне на багажника от дистанционното(на другите фабии е много тъпо, дето се отваря от купето).Естествено си има и недостатъци. Абсурд е нормален човек(освен бебе) да стои зад мен, спестили са от функциите на дистанционното-ключ, няма нормална поставка за кафе за водача, за сега не съм открил и удобно място за телефона. Няма изключване на ербега до шофьора. Гумите са МАТАДОР. Между другото на праговете няма надпис Едишън 100. Не бих казал също ,че е удобна за дълъг път. Вчера врътнах 600км и едва слязох от колата. Разходът обаче е супер въпреки, че колата още не е разработена. При мен има и още една екстра - служебна. Ами това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитo колега само хубави моменти ти пожелавам с колата. За телефона пробвал ли си да го държиш на ръбчето пред таблото. Аз на октавията там си го слагам и ми е много удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като се набрах на ЕТ и забравих да се похваля като хората...та колата дойде най-после - Фабия Комби Едишън 100. Естествено ЕТ Едишън 100, нямаща нищо общо с 16" джанти, кожени салон и т.н.

 

 

Цената също няма нищо общо бате :lol:;) Колата е супер, да си я караш със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безаварийно ползване на "последната екстра" от списъка ти... Служебната кола :mrgreen:

А за телефона - тури го у джоба и си ползвай ВТ-а. Освен, че е удобно, пести пари :idea: и срещи с подкупни и заядливи милиционерчета :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия джобове, че човека ще остане без поколение :D Когато те търсят или ти когато набираш излъчванията са убийствени!

 

ОК! Да го мета в багажника тогава. Ще е съвсем безопасно за пишката :mrgreen: а и все има 10 метра та ще лови сигнал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Marvel, в Кадито го държах точно там и е много удобно, щото ако не го чуеш(заради музиката) го виждаш като свети и знаеш кой те търси. Освен това като включа на лаудспиикър си говоря спокойно. На Фабията е наклонена тази плоскост и като резна малко и се обръща, пада ми в краката, аз почвам да ровя по пода и ще се претрепя някъде.

Izov, слава богу поколението идва след месец, така че живот и здраве и това сме го уредили :lol: Но според мен не е удобно да ми седи в джоба и като звънне някой да ровя и т.н. Относно ВТ - също има излъчване и като ти е хакнато в ухото сигурно мозъка ти става на ....ба ли му майката на кво става...абе няма угодия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично моето мнение е, че докато се шофира не бива да се говори по тел, дори и чрез BT. Малко или много си е някакво разсейване, а и може нещо лошо да ти съобщят и да вземеше да се пребиеш някъде :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с Izov. случвало ми се е докато говоря да забравя накйде съм тръгнал и да пропусна ппресечката. Но ако се замислиш, дали пуша цигара и ми е паднало огънчето между краката, дали ям сандвич или пия кафе - все си е разсейване, но законът не го забранява. може би има някакъв текст, но аз не знам някой да е глобен щото кара и чете вестник(а съм виждал такива случаи) или щото яде в колата и подпира кормилото с коляно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,

да те радва ден, след ден!

:)

 

 

То няма глобени пешеходци,така че какво остава за хранещите се в колата или пък тия които имат телевизорир ДВД-та и т.н.

Тези, които имат ДВД-та и телевизори са предназначени за пътниците в колата, а не за шофьора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.