Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода красоти


Recommended Posts

  • Отговори 3.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    3076

  • joro-120L

    99

  • mecho_klecho

    60

  • anastas

    49

Най-много писали в темата

Имам едно въпростче... Дали има някакъв начин да се свалят всички снимки от темата наведнъж ??? :-k Би станало един уникален и винаги различен Screen Saver smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С десен бутон върху снимката->Save image as и си я запазваш.... няма начин да ги свали всичките наведнъж...пък и така ще ти е по-сладко да си "заработиш" скрийн-сейвъра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С десен бутон върху снимката->Save image as и си я запазваш.... няма начин да ги свали всичките наведнъж...пък и така ще ти е по-сладко да си "заработиш" скрийн-сейвъра ;)

230 страници по 20 снимки да е всяка smile048 Аз едвам сумати време ги разглеждах а... Нищо просто питах дали има начин smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искам да споделя какво намерих вчера в любимия ми сайт xaxor.com. Много пъти съм се взирала в снимките на коли с надеждата да зърна някоя шкода, и ... тадааам smile152 s_flag

art-of-light-graffiti-stunning-pics-part3-8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.