Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каско къде?


ikonoma

Recommended Posts

Ако е за шкодата да знаеш че ефекта е много спорен.

ще ти я оценят на 500 лв.

ще внесеш 100 лв премия и после ако удариш калника примерно ще ти го оценят на 6лв и 50 ст. и ще ти ги платят в брой.

Оправяй се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее ама вие пък как си помислихте за 120ката, нали сега вудо ще купува фелиция. :mrgreen: Той понеже преди като разпитваше си купи фабия след това октавия 1.8Т после мина на 1.9д и сега фелата е наред.

 

Вудо купи първо колата, а после мисли за каското.!! smile036

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лев Инс или Армеец.Това е от мен :)

А тия неща от сорта - на тия им ги крадат,на тия не,са смешни вече......във всяко стадо има мърша 8)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Булстрат.За нови-фар,мигач,предна решетка на капака,решетка на хологена,калник и стоп ми дават 320лв.Още ги чакам де.Не е много добре при положение,че само за части без калник и стоп дадох200лв.Още повече, че става дума за не оригинални части.А има и изчукване и боядисване. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Само валутно "Каско" в ЗД "Бул Инс" АД :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това със застраховките е много разтегливо...какво имам предвид...

значи приятелката ми работи като застрахователен брокер и от нея знам че много зависи каква кола ще се застрахова (на колко години и каква марка/модел), каква точно застраховка ще се прави каско/гражданска, и най вече за какви пари.

може да се получи така че каското да е в една компания а гражданската в друга...

най добре е да се отиде (няма значение дали при самия застраховател или при брокер, цените са еднакви - тов е в случай че се даржи на точно определена компания) при брокер.

те работят с много компании и ще дадат добър савет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Само валутно "Каско" в ЗД "Бул Инс" АД

 

 

Не плащат и бавят много ако оставиш в техен сервиз.Поне 2 месеца и малко.За фелиция си направи само каско за щети без кражба. А и ако примерно откраднат кола за откуп и не платиш, повреждат мотора, застрахователя не плаща основен ремонт.Тоест трябва да ти я откраднат и да не се намери.Все пак не е мерцедес,БМВ, или Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Само валутно "Каско" в ЗД "Бул Инс" АД

 

 

Не плащат и бавят много ако оставиш в техен сервиз.Поне 2 месеца и малко.За фелиция си направи само каско за щети без кражба. А и ако примерно откраднат кола за откуп и не платиш, повреждат мотора, застрахователя не плаща основен ремонт.Тоест трябва да ти я откраднат и да не се намери.Все пак не е мерцедес,БМВ, или Ауди.

 

в пълното каско има вандализъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в армеец за предно стъкло на октавия ми дадоха 170лв а тя е застрахована за 7000лв

на колега с ауди 80 б4 за странично огледало му дадоха 200лв а е застрахован за 5000 лв

не мога да им хвана логиката :?:

абе всеки гледа да ти го ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами.... Бул Инс.... Ама колата е на лизинг, т.е. всички ремонти се правят в ЕТ и застарахователя не казва нищо, директно си им превеждат парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.