Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият Superb


The Freshmaker

Recommended Posts

Малко повече инфо и нови снимки на новата генерация на Superb :)

http://ams.bg/?act=content&rec=2131

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая да видим повече снимки.

Ще кажа само - впечатлен съм.

Допада ми особено много, че стила на колата е достатъчно агресивен и предните фарове изглеждат силно намръщени (въпреки, че не харесвам новия стил при VW с "торбички под очите")

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ford-mondeo-2007-trasero.jpg

 

02.jpg

 

коментарите са за вас.

 

Искаш да кажеш че Форд крадат идеи от Шкода нали :mrgreen: Много ме грабва мен новия Супърб 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда много яко отпред с този "орлов" поглед , за съжаление не чак толкова добре отзад :?

 

 

off:

концепцията - прави контури под разни ъгли при ford и две мазни, плавни криви при skoda

Роска направо ма уБи с това обяснение :mrgreen: :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

концепцията - прави контури под разни ъгли при ford и две мазни, плавни криви при skoda

 

Няма да споря, само ще ти дам снимка от същия ъгъл, от който е сниман и сюпърба

 

FORD-Mondeo-Turnier-h_750.jpg

 

Разликите са минимални и само някой върл фен на шкода би казал, че стоповете не са еднакви ;) Да не говорим, че лагуна са с такива стопове от не знам си колко години :oops: Живи и здрави, така или иначе няма да си купя такава кола :( Това не ми пречи обаче, да не ми е симпатична и да не ми харесва :P

 

п.п. Сега ще кажеш и че джантите са различни :mrgreen: Ама хайде да не издребняваме :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъдем напълно точни, стоповете наистина са почти 1 към едно с един модел на концерна Ford, само че докато с новото Mondeo се припокриват на 80 процента, със старата генерация на Volvo C70 припокриването е приблизително към 99 процента :mrgreen: Но пък ако не броим тази особеност, като цяло колата ми харесва - специално отпред поне на снимка доста я бива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега cenarius, тази снимка, която си пуснал, всъщност не е снимка, а е някаква компютърна графика, която наподобява комбито на mondeo: 004934593-big.jpg

в действителност стоповете на въпросното комби нямат нищо общо с това, което си ни показал:

004934592-big.jpg ,

да не говорим, че са ралични и от тези на седана и хечбека

004934594-big.jpg ...

за джантите на графиката не ми се пише, може да са всякакви, предполагам нямаш в предвид, че skoda са откраднали джантите на ford.

за да дам пример за истинска прилики или еднаква концепция, мога да покажа това:

004934595-big.jpg004934596-big.jpg ,

 

и фаровете на kyron:

004934602-big.jpg

 

сещам се и за това (за съжаление):

004934603-big.jpg004934606-big.jpg

 

004934605-big.jpg004934608-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.