Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак сезонни грижи- мигачи...


anarchymisc

Recommended Posts

Здравейте!

Взе да ми се случва вече всеки ден - сутрин паля колата, след 2-3 мин тръгвам, а мигачите ги няма още около 10 минути, появяват се после за малко, пак спират, накрая тръгват. На какво може да се дължи това? Аварийните работят през цялото време. Предполагам, че е свързано със замръзване на някакво реле, не че ме бърка, но да не ме изненадат някой път като изобщо не тръгнат... Впечатление ми направи, че като светна фаровете, те изгасват за част от секундата и светкат пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно причината за този странен дефект се крие във ключа за аварийните. Релето за мигачи и аварийни е едно и за двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж бутона на аварийните дали излиза до край като ги изключиш, защото моя не излизаше и правеше такива странни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще го видя този ключ за аварийните, ама допускам, че проблемът се крие някъде по платката с бушоните, Ще погледна и релето - имам едно резервно, с ключ. Иначе за електронно реле не съм много навит - мен си ми харесва това как чука. Даже по едно време чукаше слабо та отварях таблото да го наместя на стойката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.