Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с парното на фабия


weselin67

Recommended Posts

от няколко дена се появи неприятна лепкавост на въэдуха от парното.нивото на антифриэа е нормално и никъде няма теч или влага.смених филтъра но не помогна.

Моля ако някой е имал подобен проблем да ми подскаже решение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под "лепкавост"?

Ако ти е бил задръстен филтъра, просто е щяло да духа по - слабо.

Ако питата на радиаторчето ти е пълна с ........а ще трябва да чакаш пролетта да я извадиш и продухаш.

А може да ти е пълен с мръсотии канала на въздуха преди филтъра.

Аз съм безкрайно доволен от парното на моята Фабия, но тя е само на 1 год. и филтъра е сменян вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато филтъра е задръстен е възможно да има някъква миризма тогава и притока на въздух в купето е по слаб мисля че трябва да го смениш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вкарай я в гараж, свали пластмасите при рамената на чистачките и почисти боклука /промий/. Махни филтъра в купето подложи някъв найлон и продухай от вън на вътре при отворен капак на филтъра. Ще останеш учуден какво ще излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.