Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за продажба


gibonass

Recommended Posts

Здравейте колеги, след известно време ще продавам Фабията на жената защото иска А3, та въпроса ми е каква цена да и сложа. Колата е 2000г. на 140к., 1,9 тди, 101 коня, елеганс с бежовия салон, ново турбо дискове и накладки /предни и задни/ на около 5к., лети джанти с почти нови гуми и обикновенни джанти със зимни гуми, застраховка, аларма, перфектно поддържана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай на колко ти я оценяват в Еуротек?Кажи на колко мислиш да я пуснеш.Може ли да пуснеш и снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично мнение

за 11000 ако я продадеш ще е ОК.

това че е на 140к км и че си сменял нещо по нея, ако нямаш документи да го покажеш на бъдещия купувач не важи. Като отидеш и се разходиш по горубляне или по всякакви автокъщи всички коли са на по 120-150к км и всичко им е сменено...... така казват де :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай в мобилето по колко вървят фабиите със сходно оборудване, километри и година на производство. Предвид факта, че си взел колата чисто нова (ако съм разбрал правилно :roll: ) и не е превъртан километража може да си позволиш да поискаш мааалко по-висока цена, според мен. :) Успех с продажбата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е внос от Австрия преди две години и най-вероятно е на тези километри, защото отвътре е много запазена.Благодаря за отговорите, като тръгна да я прадавам, първо тук ще я пусна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да ти кажа някъде към 12,000лв., но това, че е внос от Австрия и не гарантираш за километрите и поддръжката от началото на първата регистрация, променя нещата. Мисля, че цената й е към 9,000-10,000лв.. максимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един продукт струва толкова, колкото можеш да му вземеш :idea: Справка

 

Виж хората какви коли продават Skoda Fabia 1,9HDI Френските двигатели яко надуват цената.

 

 

 

 

п.п. Нещо такова ли искате да взимате ?

 

 

А бре ... Ваша си работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cenarius - няма френски двигатели на Шкода - този, който е писал обявата е или мизерно неразбиращ, или мизерно лъжещ!!! :evil:

 

Вярно, че 101кс е PD, което е немския отговор на Common Rail (при Пежо и Ситроен се нарича HDI), но в никакъв слуачай не е наистина HDI :!: :!: :!: - само полгедни снимката на двигателя, на който бодро стои TDI

 

А на колегат за цената - май 11 000 лв наистина е разумното. Ако си сменял частите в Еуратек виж дали може да ти го нанесат в сервизната книжка - така може да очакваш по-добра цена при продажба.

 

Успех!

 

EDIT: Ок, не я схванах, извинявам се! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не схвана иронията в поста ми :( Или идеята ... Ще я повторя "Един продукт струва толкова, за колкото можеш да го продадеш, без значение с какви средства" Другото е първия линк в поста ми. Аз не обичам теми " колко мога да взема за това ? " Но кой съм аз та да решавам :mrgreen: А и ако не бърза толкова защо не и да продаде за 14к лева ? Някой ще има да я гледа 1 месец докато се убеди, че това е кола карана от жена и потдържана от мъжа й. И да каже "по-добре да знам какво купувам" Ама хайде стига съм спамил :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом аз дадох 10 500 за същата, но 1,4мпи, значи твоята е поне 12000лв. с този двигател. Брат ми взе идентично поло, но 2003г. за почти 16000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега gibonass, ако искаш, може да се видим с теб на удобно място и в удобно за теб време, да ти направя снимки на колата - да си имаш. След като ще я продаваш, снимките ще са ти от полза.

Звънкай на 0898 650090 - Ицо.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега gibonass, ако искаш, може да се видим с теб на удобно място и в удобно за теб време, да ти направя снимки на колата - да си имаш. След като ще я продаваш, снимките ще са ти от полза.

Звънкай на 0898 650090 - Ицо.

 

Поздрави.

 

Мерси колега, но понеже не е карана от 10 дни и е мръсна затова не съм я снимал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.