Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разлика в кобилична ос


Rapid

Recommended Posts

Такъв въпрос бях питал и преди ама като не помня (пусто пиене :mrgreen: ) Интересува ме дали има разлика в тази ос заедно с кобилиците при различните мотори 105,120, 130 . Искам да я сменя на моя мотор(130) защото много затягат клапани и ми писна от регулаж на клапани всеки месец :) Става въпрос за тази джаджа :)

005009333.jpg

 

В един каталог номерата са едни и същи ама все пак да питам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че няма разлика с тези на 120, но след 1987 г. Относно точния реглаж на клапани много е важно да са добри болтовете и контра гайките на всяка кобилица и съответно да знаеш как се прави тази операция. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.