Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да намерим собственика?


deel_1981

Recommended Posts

Колвги, става дума за това как може да намеря координати на човека - собственик на кола за която имам пълномощно. Не живее вече на адреса който ми е известен и не знам телефон. В пълномощното а и в талона имам имена, ЕГН и номер на лична карта. Някои има ли идея???

 

Още една питанка - един мотор за да се регистрира трябва да имам договор за покупка нали? Не е достатъчно да е бракувана колата, а трябва да имам документ за собственост върху двигателя???

 

Благодаря предварително, поздрави :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Като идея мога да ти дам следната: отиваш в най-близкото Рпу, съответно обясняваш какъв е случая и ги молиш за съдействие;

Би трябвало да ти влязат в положението и да проверят по ЕГН каде в момента се води по адресна регистрация въпросния господин.Ако имаш познат в системата на Мвр може да го помолиш да ти съдейства.Така поне ще си сигурен че ще си размърдат мозъците.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колвги, става дума за това как може да намеря координати на човека - собственик на кола за която имам пълномощно. Някои има ли идея???

 

освен с връзки в полицията друг начин не се сещам :roll:

 

Не е достатъчно да е бракувана колата, а трябва да имам документ за собственост върху двигателя???:roll:

 

мисля, че трябва да имаш фактура за закупуване от автоморга или договор от човека, на който е била колата-донор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така знам но да събера още малко инфо - това за мотора. А за адресната регистрация - това е постоянен адрес - но нищо не пречи човека да си живее на друго място :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредния случай на оплетени истории покрай "далаверата" пълномощници, инвалиди и т.н. Затова винаги когато купувам кола питам - чиста ли е сделката или има намесени инвалиди, шмекери и други, не че и тогава не си изложен пак на риск от измама ама все пак.

 

Колега - ако не познамаш човека на който се води мотора - смятай каква схема може да има преди тебе с покупко-продажби и евентуални фалшиви документи .. Така че имай го предвид като тръгнеш да търсиш човека - да не се окаже, че той си го е продал по нормален начин при нотариус, а тоя който го е купил - просто не го е минал в кат и си джитка с чуждата регистрация.. масово явление.. Опичайте си акъла при сделки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.