Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тапицерия


stefan l

Recommended Posts

Здравейте, колеги. В търсачката няма нищо по темата, затова се обръщам към вас, ако някой си е слагал тапицерия от изкуствена или естествена кожа, моля да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислям се напоследък сериозно, още повече един познат си сложи кожа на БМВ 7-ца но старата и искам да ви кажа че седи просто уникално!Относно цените - кожата е купувана от Пловдив, не че това има някакво голямо значение де, поне според него само кожата му е излезната около 100 лв. , за труда не питах :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

Имаше преди една подобна тема но и аз нещо не я намирам... Иначе оттам съм си запазил един полезен линк:

 

http://avtointerior.hit.bg/7.htm

 

Тук е преправен един Пасат, доста близък като интериор с нашите Октавии... не ми харесва избраната цветова комбинация но поне добих представа колко добре би се получило...

 

Иначе новата страница на въпросната фирма е:

 

http://www.avtointerior.bg/index.html

 

Мисля някой ден да се разходя до там и да поразпитам...

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз смятам да си сменям тапицерията на фабията. Насочих се към черна с червена кожа. Тази фирма която и посочил колегата доста ми допадна. Допадна ми работата й ако трябва да бъда точен. Има едно червено БМВ. Точно такава тапицерия смятах да си правя и аз. Мислех да не пипам вратите, но ще бъде грозно ако не оправя и тях. Лошото е, че същата фирма няма офис във Варна...

Един приятел ще ме води при една позната във Варна, която щяла да ми вземе около 60лв(кожата+изработка). Не съм проверил лично затова не съм на 100% сигурен дали цената е реална.

Ако някой от колегите даде съвет ще съм много благодарен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Един приятел ще ме води при една позната във Варна, която щяла да ми вземе около 60лв(кожата+изработка). Не съм проверил лично затова не съм на 100% сигурен дали цената е реална.

Ако някой от колегите даде съвет ще съм много благодарен...

 

Колега - тея 60 лева ми се виждат крайно недостатъчни - да не кажа комични! Това дори не би стигнало само за обличане на волан! Според мен де :) Гледал съм разни предложения, но цените започваха от 700 нагоре /до колко стигаха - няма да казвам/, като включват седалки, кори на вратите, влан + скоростен лост и ръчна спирачка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря за информацията.

Вчера минах през тапицерите (автоинтериор). Хората са много точни и работят много качествено (спомних си за хотродите на Бойд ;) ).

Първите им думи бяха "Ами че твойта е чисто нова бе..." ,въпреки леките петънца от закуски и други интервенции на малкия ми син.

Проблема е, че записването за претапициране е 1 м. напред, а работата продължава около 1 седмица. Разбира се има вариант за сваляне на седалките(без шофьорската, за да може да се ползва возилото), но ме предупредиха, че след демонтаж на предна дясна може да светне лампата на еърбега(въпреки, че десния се изключва), което означава ходене на сервиз. Старата тапицерия може да се ползва само за парцали.

Цените за пълно претапициране са: 1700 - ест. кожа, 700 - изкуствена и 1000-1100 комбинация от двете. Спрях се на последното(комбинация от черно и тъмносиво), но кога ще се реализира... :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А някой дали си е задавал въпроса -възможно ли е да се разширят предните седалки с по 5 см от страна да речем . При едно евентуално претапициране да се сложи някаква плънка . Не е много комфортно всеки път при сядане да търсиш точно средата на седалката за да не усещаш ръба и. Представям си човек , ако е над 120 кг как ще се чувствува на тези седалки :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря за информацията.

Вчера минах през тапицерите (автоинтериор). Хората са много точни и работят много качествено (спомних си за хотродите на Бойд ;) ).

Първите им думи бяха "Ами че твойта е чисто нова бе..." ,въпреки леките петънца от закуски и други интервенции на малкия ми син.

Проблема е, че записването за претапициране е 1 м. напред, а работата продължава около 1 седмица. Разбира се има вариант за сваляне на седалките(без шофьорската, за да може да се ползва возилото), но ме предупредиха, че след демонтаж на предна дясна може да светне лампата на еърбега(въпреки, че десния се изключва), което означава ходене на сервиз. Старата тапицерия може да се ползва само за парцали.

Цените за пълно претапициране са: 1700 - ест. кожа, 700 - изкуствена и 1000-1100 комбинация от двете. Спрях се на последното(комбинация от черно и тъмносиво), но кога ще се реализира... :?:

Колега, тия 700лв. ми се струват доста... Вече 100% знам за тапицер от Долни чифлик, който срешу 150лв ще претапицира седалките и вратите с еко кожа. Виждал съм работата му и останах доста впечетлен. Помисли добре дали да се довериш на тази фирма. Огледай и на други места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Чувал съм, че изкуствената кожа след две-три години не ставала за нищо.. не знам дали е вярно.. надявам се, че ако се третира с препарати редовно ще се съхрани но.. знам ли..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тия 700лв. ми се струват доста... Вече 100% знам за тапицер от Долни чифлик, който срешу 150лв ще претапицира седалките и вратите с еко кожа. Виждал съм работата му и останах доста впечетлен. Помисли добре дали да се довериш на тази фирма. Огледай и на други места.

 

Има и някакви в Горубляне, но цените им са същите. Все пак база за сравнение са ЕТ - 2500-3000 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

а само тапицерия знаете ли от къде може да се купи

имам дупки от цигари на 2 места и е добре да се сменят тези части

тапицерията е оригиналната и не искам да я сменям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а само тапицерия знаете ли от къде може да се купи

имам дупки от цигари на 2 места и е добре да се сменят тези части

тапицерията е оригиналната и не искам да я сменям

 

Автоинтериор ( http://www.avtointerior.bg/index.html ) правят и ремонти (кръпки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.