Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

накладки


morafeta

Recommended Posts

Колата е фелиция 1.3 MPI ! Лятото смених предните накладки , не помня точно какви бяха но цената им беше около 25 лв някаде !И след 3-тия ден накладките започнаха да свирят това продължи цяло лято предполагма че се е дължало на горещините ! Сега искам да сменя и задните със такива при които да нямам същия проблем както с предните ! Някой може ли да ме посаветва какви накладки да взема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами например Лукас са меки и качествени накладки - не свирят, но затова пък бързо се износват и => по-често трябва да се сменят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по спомен около 40 лв, а живота зависи от стила на каране ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сменявах моите, порових тук, във ФауВе-форума и на други места, след което избрах Textar (http://www.textar.com) - предни и задни. Доволен съм.

 

Имай предвид, че добрите накладки се износват по-бързо, но пък спират добре и не "ядат" много дисковете. В тая връзка "Сменям накладки на 60 хил. км" изобщо не е плюс. 25-30 хил. обаче би трябвало да можеш да изкараш с един комплект, ако не си "състезател".

 

За цените - задните ги взех на 50-55 лв. от "Ауто плюс", предните май бяха 15-ина лв. по-евтини.

 

Друго, много важно за нашите ширини: ментетата. Не винаги можеш да кажеш кое кое е и като ти вземат 50 лв. за "орЕгинални"...

Пиши после какви си предпочел и как се държат.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

буквално току-що си купих задни накладки от "Монтевидео" - Лукас, 54 лв. Има едни по-евтини, но те свирели, аз се доверих на специалист и взех Лукаса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

буквално току-що си купих задни накладки от "Монтевидео" - Лукас, 54 лв. Има едни по-евтини, но те свирели, аз се доверих на специалист и взех Лукаса

 

Много добре си направил Владо! Добри са и накладките - Textar.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Шкодата - Лукас добре й се отразяват. Е -малко правят много черен прах - особено в барабаните става малко хаос, за сметка на това винаги спират добре няма загряване тва онова.. Изобщо -взимал съм и ремонтни комплекти на Букас - всичко е на шест.. Чудно как още не са почнали да ги ментосват или аз не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже каде в Пловдив мога да си ги набавя , понеже днес обиколих 3 магазина и ми предложиха само някъкви чешки 30 лв на които и марката не успях да разбера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука попита ли:

Пловдив - ул. "Радецки" №13, тел. 032/ 992 050;

 

Пловдив - магазина зад Мебелна къща, тел. 032/ 629 464;

 

магазините са в списъка, даден от колегите и качен на сайта ни, надявам се стоките там да не са ментета...

(току-що колегата Data_StReaM ми препоръча "мебелната къща" - каза, че е доволен). Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се сдобих с накладките от магазина на улица "Радецки" №13 който ми посочи колегата! цената им беше 42лв! Но ме учуди това че продукта ми беше продаден в найлонова торбичка! Та се питам сега дали не са ми пробутали нещо друго а не Лукас? Може ли да позная по нещо дали накладките са автентични ? ето ги и тях :

49613007it2.th.jpg

58076021tn3.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.