Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

105 бегачка


Aerton Senna

Recommended Posts

:):) Здравейте всички,нов съм в форума.Казвамс е Георги и съм от Полвдив.Имам една Шкода 105л-86г.и реших да я правя за пистовия и рали шампионат.всяка помощ от ваша страна е добре дошла.Работя в турбо сервиз,като правим също и електроника.Та по принцип съм решил да стягам един мотор от 120 и скорости от 120 за бегачката.вие кво ше препоръчате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък предлагам 136 мотор със сухи полуоски

 

 

интересно ми е как ще върви проекта и до кога ще имаш хъс и мерак

 

а и друго ми е интересно няма да се пускаш по ралита нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл колега,

страхотно е това, което си наумил. ако направиш един шкодак за пистовия шампионат, имаш един сигурен фен в мое лице! ще викам за теб по пистите, нека най - накрая да видим истинска бегачка от нашата марка!

за мотор - 1,3 или 1,6 от felicia, но ти най - вероятно ще си група "Х", така че можеш да се поогледаш и за 1,8Т от octavia...

успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D позна хоби-кар ше е,ами да мисля и за рали,щото от тази година пускат на малките ралита(Траянови врата,Вида,Твърдица..)и хоби кар,така че а за 1,8т съм си мислил даже имам и една турбинка за 300 к.с.ама,ше видим,все още се чудя малък или голям мотор да слагам.Щотото ако ша е 1,8т по хубаво да е Октавия,тъкмо ше я направим като WRC,ама ше видим ще ви информирамза развитие по проекта а за сега,толкова.мое д амо помогнете за избора на мотор каот си давате мнението(коеот уважавам) :):)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма какво да се чудиш - взимай 120-ка, защото е със задно. лично на мен нещо не ми се вързва много предното предаване с рали, но това е лично мнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл.

 

Един колега (май вече бивш) от форума би ти помогнал. Той също е от Пловдив и се казва Анастас. Скоро ще сложи 3-литров Алфов мотор на МБ-то си и 1.6 ВиТек от Хонда на 100С-ката си. И тъй като, поради напоследък случилите се неща, може би той няма да влиза във форума, ти давам негов телефон: 0885/906100 - Той един от малкото хора тук, които безкористно биха ти помогнали.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл.

 

Един колега (май вече бивш) от форума би ти помогнал. Той също е от Пловдив и се казва Анастас. Скоро ще сложи 3-литров Алфов мотор на МБ-то си и 1.6 ВиТек от Хонда на 100С-ката си. И тъй като, поради напоследък случилите се неща, може би той няма да влиза във форума, ти давам негов телефон: 0885/906100 - Той един от малкото хора тук, които безкористно биха ти помогнали.

 

Поздрави

ти пък направо жив ме погреба :lol: иначе да се обади момака

ама тва дето го мисли да се гони с астри и рена няма да стане посмъртно :!: тея коли са развивани с години и няма място за сравнение с нито една от по старите летящи стрели ;)

 

:idea: ако е павиш с задно одзат двигател :arrow:

- мъчно се кара

- неможе с голям двигател щото тежи още повече

- неможе малак двигатил с турбо щото като доиде буста ще прави едни камшици :evil:

+ ще имаш наи забавната кола която си карал

+ дрифт до откат

+ един от нас

:idea: двигател посредата като на Кранки задно предаване

+ супер баланс по лесна за каране

+ големия мотор вече не е праблем

+ добър старт

- по трудно се прави много шумно и малко опасно (200 коня на педя от гузъ ти)

+ пак се луд даже по луд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастаско, Кранки се отказа от среден мотор, че ше му покажат среден пръст в Технотест :mrgreen:... а и шума, както казваш :smt033 Ако ще я прави пистова, ралиджийка или кросова обаче, това е друга бира вече smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за инфо-то полезно е ше се обадя на човека и да бегачка ще е.и така мислех дае по средата мотора,даже намерих един 1,8т :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само така, никакво отказване! щом и на времето са ги карали, значи нямаш грижи.

по едно време имаше една 120-ка в БГ, използваха я за крос и доколкото се сещам беше със среден мотор.

после се появи една 120-ка и в пистовия шампионат, но сега ми е малко трудно от към време да ти изровя нещо за тях, но колегата txl мисля, че ще може веднага да ни опресни паметта.

поздрави за мотора, страхотно е това, че ще й сложиш шкодов такъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
днес може и да ти се обади - нали е деня на Флюбените :P :mrgreen:

нали се сещаш че усираме поредната генйална и непавторима тема

шкода 120 бегачка :lol::lol::lol:

пс намен само простатата ми звъни :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
само така, никакво отказване! щом и на времето са ги карали, значи нямаш грижи.

по едно време имаше една 120-ка в БГ, използваха я за крос и доколкото се сещам беше със среден мотор.

после се появи една 120-ка и в пистовия шампионат, но сега ми е малко трудно от към време да ти изровя нещо за тях, но колегата txl мисля, че ще може веднага да ни опресни паметта.

поздрави за мотора, страхотно е това, че ще й сложиш шкодов такъв!

 

Тази шкода я направи Янко от Видин ... в момента я кара Иван Иванов (Жико) ... тя е с цял преден мост от ауди 80 + двигател и кутия монтиран посредата , така че главините да застанат в задните калници ... според мен може да се направи малко по-прилично , но с толкова малък бюджет - толкова

 

Сена , ако идваш на някоя писта мога да ви запозная с видинската агитка ... търси ме в бокса на CRT (Control Racing Team) (две пежа 106) казвам се Иво ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само така, никакво отказване! щом и на времето са ги карали, значи нямаш грижи.

по едно време имаше една 120-ка в БГ, използваха я за крос и доколкото се сещам беше със среден мотор.

после се появи една 120-ка и в пистовия шампионат, но сега ми е малко трудно от към време да ти изровя нещо за тях, но колегата txl мисля, че ще може веднага да ни опресни паметта.

поздрави за мотора, страхотно е това, че ще й сложиш шкодов такъв!

 

Тази шкода я направи Янко от Видин ... в момента я кара Иван Иванов (Жико) ... тя е с цял преден мост от ауди 80 + двигател и кутия монтиран посредата , така че главините да застанат в задните калници ... според мен може да се направи малко по-прилично , но с толкова малък бюджет - толкова

 

Сена , ако идваш на някоя писта мога да ви запозная с видинската агитка ... търси ме в бокса на CRT (Control Racing Team) (две пежа 106) казвам се Иво ...

:|
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май няма развитие по проекта.Или колегата се скатава.А на мен ми е толкова интересно да разбера какво се случва с колата,че и мен ме сърбят ръцете,а и тъкмо съм разхвърлял мойта :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие неразбрахте ли че тоя човек няма да се появи никога

шото вече кара шкода 200 коня и няма време за форуми :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастаско беее, карай си Алфата и си трайкай, щото и твоите шкода-дзверове са още на трупчета :mrgreen: Надявам се все пак до събора да сглобиш някоя, щото Хашек вика, че немало да пуска алфи на поляната :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастаско беее, карай си Алфата и си трайкай, щото и твоите шкода-дзверове са още на трупчета :mrgreen: Надявам се все пак до събора да сглобиш някоя, щото Хашек вика, че немало да пуска алфи на поляната :P

е поне и опели :lol::lol:

аз може и нищо да не правя ама сена ако направи бегачка докарвам сите шкоди на соколския и ги паля публично :lol::lol: (маитап да става)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям Анастас!Такива теми "Искам да направя шкодата си 105 300 коня,какво ще кажете" се навъдиха бол!И до там,хората си питат!

Няма място за сравнение,защото от Анстас сме видяли не малко материали на които наистина си личи колко труд е хвърлен и какви работи е измислил и пробвал,включително и на живо видяхме на Соколския!

Аз лично не очаквам развитие в тази тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Сена съм го засичал и в рали-форума - и там разпитваше за бързи шкоди, затова предполагам е сериозен фен, но дали нещо реално е правил нямам представа... а за Анастаско няма спор, със сигурност ще изкара нещо интересно, дори мисля да се възползвам от някои "огризки" от предишните му проекти ;) Аз иначе само се бъзикам с него, понеже много се е впрегнал да "разобличи" момчето с измислената бегачка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз иначе само се бъзикам с него, понеже много се е впрегнал да "разобличи" момчето с измислената бегачка :)

 

Аз знам,че се бъзикаш,поста ми не беше в никакъв случай упрек към теб,а недоволство от многото такива темички лишени от съдържание!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе и аз в началото си помислих, че е възможно това да е поредния smile034 , но ако наистина от многото такива, поне двама - трима се окажат истински фенове с големи мечти и малки възможности, то няма лошо и ние да се опитаме да ги "дозапалим", барем нещо излезе...

пък ако са празни приказки... и това ще отмине... ;)

и още нещо - ИСКАМЕ СНИМКИ, ИСКАМЕ СНИМКИ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Колегата май наистина е сътворил нещо добро,щото на последния кръг по драг рейсинг в дупница в клас "Б" видях една 105 дето взе старта на бързия сеат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата май наистина е сътворил нещо добро,щото на последния кръг по драг рейсинг в дупница в клас "Б" видях една 105 дето взе старта на бързия сеат.

 

Дай накакъв фото и видеоматериал, ако има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми някой ако има програма за резане на видео да праща мейла и скайпа ми ги има в профила.Имам видео.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.