Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

105 бегачка


Aerton Senna

Recommended Posts

Свърших си работата с windows movie maker,нека не спамим темата повече скоро ще видите клипа. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):) Здравейте всички,нов съм в форума.Казвамс е Георги и съм от Полвдив.Имам една Шкода 105л-86г.и реших да я правя за пистовия и рали шампионат.всяка помощ от ваша страна е добре дошла.Работя в турбо сервиз,като правим също и електроника.Та по принцип съм решил да стягам един мотор от 120 и скорости от 120 за бегачката.вие кво ше препоръчате

 

Всичките тези шкоди какво общо имат с темата на колегата? Тази червената 105-ца и тази оранжевата със средноразположения двигател не мисля че е неговото изпълнение. Все пак той ще прави бегачка със

мотор от 120 и скорости от 120

Предполагам че тези други правени шкоди са за нова тема, а не тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.