Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

имобилайзер Wurth за Felicia


naskootmei

Recommended Posts

Здравейте,

форума е много готин и полезен.

 

Въпроса ми е:

Къде мога да си направя имобилайзер Wurth (фабрично монтиран в шкодичката мисля - едно малко черно чипче, отделно от ключа). Имам необходимата документация за чипа (код), но не мога да намеря кой да ми го изработи.

Ако има и хора да ми направят допълнително дистанционно за аларма Gamma ще е супер.

 

Както може да се досетите, изгубих единия чифт ключове :-).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много съм "бос" по тез неща, ама виж тази реклама дали случайно няма да ти свърши работа: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8053

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което научих е, че ми е нужен безконтактен транспондер Wurth, който да "обуча" (програмирам) за моя имобилайзер.

За лош късмет обаче, имобилайзера е стар модел и едва ли ще мога да си намеря такъв транспондер някъде. Казаха ми, че мога да препрограмирам дори и използван.

"Обучаването" става от самия имобилайзер в колата.

Дайте жокер, ако се разберете нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.