Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чертеж на фланци


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Колеги,ако ви се намира чертеж на флнаци от 4х130 към 4х108,ще съм много благодарен,ако ми го предоставите.Търсих доста из форума,но не намерих нищо конкретно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.tuning.cz/s110r/UPRAVY/rozchod.htm[/url]

 

Ако вече имаш джантите кажи с какъв централен отвор са. Аз бих се замислил над идея да поръчам фланците с издатина за централния отвор /ако изобщо ще ги правиш с нея/, която да е на по-малък стандарт от тозе на джантите ти и да ги намъкнеш с преходна втулка каквито се продават по магазините за джанти - така ще можеш да слагаш и други джанти по-натам.

 

Ако още не си взел джанти се замисли и за следното - ако ще слагаш и отпред фланци тогава няма нужда да търсиш джанти на 4х108 и може би най-добрия вариянт откъм избор на джанти е 4х100.

 

Другото за което се сещам че бяхме говорили е че ще взимаш 14ч джанти - имай предвид че много рядко има 14ки на по-малко от 6J - а на 6Т не можеш да сложиш по-тясна гума от 185, което не че е лошо но да имаш предвид; иначе ако търсиш 13"джанти, което сперед мен е по-добър вариант специално за шкодата понеже не пречи да се карат с по-висока гума /от естетически характер/ можеш спокойно да си намериш джанти на 5,5Т ширина и да ги караш със 175/70 гума, което е добър компремис за шкодата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,хубаво,ама аз ли не съм в час или това,което търся го намя на линка,който си дал!? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти точни черетежи ли искаш - така като гледаш картинките мисля че е видно как да си направиш един чертеж по твойте нужди и къде колко отстъп да дадеш - ако ти не можеш, този който ще ти прави фланците ще се справи така че не се притеснявай толокова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами принципно знам к'во представлява фланеца.Идеята ми беше,някой,ако си е правил да го даде да му хвърля едно око и направо да ида при майстора с него. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... ght=#58060

 

003191781-big.jpg

 

Там където пише Ф100 трябва да е Ф108 при теб.

 

Още не съм си направил защото не съм харесал джанти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,това се искаше.Благодарско колега!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,това се искаше.Благодарско колега!!! :D

 

Пак повтарям не съм си направил още, би трябвало размерите да са верни но все пак си замери главината и ги провери преди да почнеш да стуговаш. Като ги направиш се обади да кажеш какъв е краиния ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ще се похваля,но няма да е до 2-3 седмици със сигурност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.