Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

моя шкодак


skodko

Recommended Posts

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219064

В този линк качих малко снимки на моята шкода пишете какво мислите трябва ли и промяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • skodko

    26

  • bega4kata

    7

  • skoda120l1980

    5

  • pesho91

    4

Най-много писали в темата

Хубава си е шкодичката, колега. Даже си е 6 :D . Има тук там ръжда, но то си е неизбежно, мойта хубавица и тя е така, само че е бяла и личи всичко. :oops:

Явно си я пазиш-поддържаното си личи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тя все още не е моя ,а на баща ми ама след време ще стане моя ии мн си я обичкам та количка.Пък за раждата-колата е на 23 години и не е виждала гараж през живота тай,че няма начин да не почне да раждясва вече :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си нормална решетка от 2 части, бели мигачи, махни мокета на всякъде, скоростния лост, и оборотомера от лада (ако трябваше да седи там, щяха да го сложат там ;) ) махни теглича, това е спортен автомобил, предназначен за каране с висока скорост а не за каручка. Махни и багажника, най - малкото не е аеродинамичен. Ако имаш пари смени и табелката, не че е наложително, но все пак трябва да се вижда ясно точния модел и модификация на спортния автомобил, а и не е скъпа. Иначе изглежда добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си нормална решетка от 2 части, бели мигачи, махни мокета на всякъде, скоростния лост, и оборотомера от лада (ако трябваше да седи там, щяха да го сложат там ;) ) махни теглича, това е спортен автомобил, предназначен за каране с висока скорост а не за каручка. Махни и багажника, най - малкото не е аеродинамичен. Ако имаш пари смени и табелката, не че е наложително, но все пак трябва да се вижда ясно точния модел и модификация на спортния автомобил, а и не е скъпа. Иначе изглежда добре ;)
хаха що да махам оборотомера бре колега аз нарочно съм го сложил,а скоростния лост не е от лада купих си го-6 лева се уръсих :lol: поздрави и чао
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа плановете ми за колата ,когато падне в моите ръчички smile153 .По външния вид-мисля да я позакърпя тук и там, нова боя-металик същия цвят,лети джанти 14" и бели стъкла на мигачите и стоповете.По техническата-част да снижа предното окачване и да сложа 5 степенна скоростна кутия и фаворитов двигател.Горе долу това са ми плановете за колицата :mrgreen: .Надявам се някой ден да се осъщесвят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Саше мене пък багажника ме кефи ако е саобразен с тунинга пример нещо повече към старата школа

005440498-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си нормална решетка от 2 части, бели мигачи, махни мокета на всякъде, скоростния лост, и оборотомера от лада (ако трябваше да седи там, щяха да го сложат там ;) ) махни теглича, това е спортен автомобил, предназначен за каране с висока скорост а не за каручка. Махни и багажника, най - малкото не е аеродинамичен.
Тува не е спортен афтумубил, ами класика в жанра бе кулегъ.

Другуту: Къф спортен афтумубил е тоя "мъртфец" бе кулегъ?Дай да не избиваме кумплекси. ;) За багажника могъ дъ кажъ че си е многу убъф.Нъли знаеш? Фсичко е спорет нуждите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,колега,доста запазена изглежда за тия години и като се вземе и факта,че не е виждала гараж.Има малко ръжда,но то коя кола на тия години няма :?: Имам само две забележки(поне аз така бих постъпил,но всеки сам си решава):да махнеш балатумите и да си сложиш накои готини черни стелки,аз така направих на мойта и другото,което е да махнеш багажника. ;) Аз на мойта и калъвки за волана и седалките е и купих в тон с цвета на колата и да знаеш,че има голяма разлика.И редовно лъскам всички черни места със силиконова гъбичка та да лъщят :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,не искам да те плаша,ама под тоя мокет сигурно гледката е страховита.Като гледам има петна от влага по него...Моя беше в такива петна и като го надигнах пода щеше да се откърти с него :mrgreen:

Не е зле да погледнеш какво става отдолу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи на колко влага е била изложена.Аз моя го махнах първо,защото ме дразнеше и второ,защото почна да мирише на мухъл.Но по пода и мокета от долу намаше поражения :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ами доста добре изглежда.Само тоя балатум вътре не ме кефи много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си нормална решетка от 2 части, бели мигачи, махни мокета на всякъде, скоростния лост, и оборотомера от лада (ако трябваше да седи там, щяха да го сложат там ;) ) махни теглича, това е спортен автомобил, предназначен за каране с висока скорост а не за каручка. Махни и багажника, най - малкото не е аеродинамичен. Ако имаш пари смени и табелката, не че е наложително, но все пак трябва да се вижда ясно точния модел и модификация на спортния автомобил, а и не е скъпа. Иначе изглежда добре ;)

 

След 3 мин смях-почвам да пиша мнение!

 

За Сашко-висока скорост е =100-110 км така че не му се сърдете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,след пролетното почистване е много по-добре.ся си е 6 колцата само ръждицата остава да оправиш и както каза колегата по-добре ще е да махнеш балатума и да слижиш едни стелчици и ша светне кукличката.ПОЗДРАВИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Сашко-висока скорост е =100-110 км така че не му се сърдете!

 

Защо да му се сърдим? Че е висока, висока е. И доста опасна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти купи едни стелки и ги сложи на мястото на балатума,но като нямаш "контролни органи" около тебе пък да видиме тогава какво ще кажат :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219064&photo=39

колеги вижте в последно време какво животинче се е заселило на двора в нас ;):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как направи от Шкодата това нещо ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си нормална решетка от 2 части, бели мигачи, махни мокета на всякъде, скоростния лост, и оборотомера от лада (ако трябваше да седи там, щяха да го сложат там ;) ) махни теглича, това е спортен автомобил, предназначен за каране с висока скорост а не за каручка. Махни и багажника, най - малкото не е аеродинамичен. Ако имаш пари смени и табелката, не че е наложително, но все пак трябва да се вижда ясно точния модел и модификация на спортния автомобил, а и не е скъпа. Иначе изглежда добре ;)

 

smile091 smile091 smile065

 

Как не съм го прочел това по-рано бе :mrgreen: :!: Тва трябва да отиде в аналите на клуба :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.