Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Авто мултимедия


Recommended Posts

Колеги доста съм затруднен с конфигурирането на мултимедия за колицата. Бюджета е 200 - 300 лв. Незнам дали е добре да си взема менте с много екстри или да си взема обикновено CD с USB и/или четец за карти, но поне да е нещо качествено и марково, макар и без видео.

Засега съм се спрял на няколко варианта:

Вариант 1: DVD Elite + LCD 7" Elite за 300лв.

Вариант 2: Multimedia NEO за 269 лв.

Вариант 3 : Някакво марково CD с вграден четец на карти и USB или марков CD player + FM трансмитер с четец на карти и USB (49лв. на Метро)

Какво ще ме посъветвате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които си си харесал ги зарежи. Ще имаш много проблеми с тях. Аз ако съм на твое място бих си взел обикновено сиди до 300лв лева - http://www.caraudio-bg.com/ Pioneer DEH-P4850MPH, примерно. Или някое Сони с 2-3 ексри повече и по кофти звук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога да ти предложа ето тези ДВДта за около тея пари.

Чисто нови са и с 1година гаранция.

 

t_dvd710sv_186.jpg

 

DVD710SV-320.16лв

 

или

 

t_dvd6200_110.jpg

 

DVD6200 - 224.71лв

 

Имам и много други неща, но това е което е около тези пари.

Ако имаш интерес пиши ми на мейл ivan.beremov@gmail.com

или ми звънни на 0898 669 639

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Favorit 1.3LX, мисля да те послушам, защото след като се посъветвах и с мои приятели ме предупредиха като теб да не се занимавам с разни шмендита. По-добре да е само аудио ама да е качествено, отколкото менте без звук и картина. Определено вече се ориентирах към Pioneer - чувам само добри отзиви.

Благодаря за съветите и предложенията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Пайнера от мене. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Favorit 1.3LX, мисля да те послушам, защото след като се посъветвах и с мои приятели ме предупредиха като теб да не се занимавам с разни шмендита. По-добре да е само аудио ама да е качествено, отколкото менте без звук и картина. Определено вече се ориентирах към Pioneer - чувам само добри отзиви.

Благодаря за съветите и предложенията!

 

Много добре си решил smile108

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.