Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчик за външна температура-Странен


stanimir_angelov

Recommended Posts

Здравейте имам следния проблем на Шкода Октавия 1.9ТДИ с климатроник датчика ми за външната температура показва 6 градуса и не се променя. Намерих датчика в предната броня вляво извадих го и пак показва 6 градуса. Това ме изненада и си помислих това ли е датчика. После извадих клемата на акумулатора за 10мин. сложих я и се оправи но колкото показа тогава показва и сега. Ако някой може да ми помогне ще му бъда благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После извадих клемата на акумулатора за 10мин. сложих я и се оправи но колкото показа тогава показва и сега.

 

 

Датчика е пасивен елемент. Не може след сваляне на захранването да си промени стойността !!!

Всъщност, така както го обясняваш излиза , че компа ти "възприема" известно време стойността на датчика и после го зае*ава. Мисля , че проблема не е в датчика .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.