Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

масло при съединителя!!!


NIKO_SHYNE

Recommended Posts

Има семеринг на муфата на първичния вал на скоростите / по която се плъзга амбряжния лагер / , има и семеринг на коляновия вал ... и двата се сменяват , но тоз на коляновия вал е по - трудно . Трябва да се види само кой от двата тече , но ако не те мързи може да смениш и двата ;)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена на мен обратното ми се вижда по-лесно та като ми се наложи ще те викам ти да ми сменящ на първичния вал семеринга а аз на коляновия вал.

 

ПП. При мен без да е текло или да тече видимо камбаната си седи в мазнъоч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених на коляновия вал,обаче видях и че една тапа подлизва там масло от нея,най-вероятно семерингата е била здрава почвам да си мисля!! :idea: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една тапа - сещам се за тапата на разпределителния вал - да нея ли става въпрос - то си личи откъде е текло по принцип. Трябвало е да я смениш/ уплътниш тапата - тапи се продават нови. Успех ако не си го сглобил вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.